Fischer SPEEDMAX 3D SKATE PLUS STIFF 2022/23

1 hodnocení
Značka: FISCHER

Nová 3D Speedmax s novou nižší a kratší konstrukcí špičky pro minimální švihovou hmotnost a nejvyšší obratnost. Při výběru nových Speedmax 3D Skate Plus je okamžitě patrná voskovatelná bočnice. Bočnice je navržena tak, aby snižovala třecí odpor a aby podporovala nevídanou úroveň skluzu. Základna Cold Base Bonding umožňuje lepší absorpci a broušení vosku, zatímco znak RACE CODE potvrzuje, že máte vybavení na mistrovství světa. Optimalizováno pro použití při -10°C a tepleji.

Varianta:
Dostupnost Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Kód: 22BE-N04622/181 22BE-N04622/186 Zvolte variantu
17 490 Kč –25 % 12 990 Kč
Fischer SPEEDMAX 3D SKATE PLUS STIFF 2022/23
1 hodnocení
Značka: FISCHER
Fischer SPEEDMAX 3D SKATE PLUS STIFF 2022/23
Akce Tip Výprodej
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma 17 490 Kč –25 %
5,0 1 hodnocení

Specifikace:

Kód 22BE-N04622
Značka: FISCHER
Oblast použití - běh Skate
Skluznice Hladká
Tvrdost Stiff
Model Bez vázání

 

Technologie

AIR CORE HM CARBON

air_core_hm_carbonefjLLTuIaioEDTo nejnovější ze Světového poháru: osvědčený materiál Air Core v kombinaci s vysokomolekulárními karbonovými vlákny.
SKATING 610

skating_610rGcab6uKwfJXxKonstrukce závodní lyže pro bruslení pro maximální rychlost díky odlehčení špičky a konce lyže. Perfektní pro kompaktní až měkký sněhový podklad.
DTG WORLD CUP PLUS

dtg_wc_plusJ7zTDEqVqUVXGÚprava skluznice Plus ze Světového poháru. Vyniká velkou univerzálností použití. Hodí se pro všechny sněhové podmínky a při většine případů zaručuje ten nejlepší skluz.
WORLD CUP TIP

world_cup_tipNová, nižší a kratší konstrukce špičky sleduje požadavky ze závodního prostředí. U běžek redukuje švihovou tíhu a umožňuje maximální agilitu.
GLIDING SIDEWALL

gliding_sidewall_150_Zbrusu nová technologie ze sveta závodního lyžování. Tenký, voskovatelný materiál na bocnici lyží snižuje trení a zvyšuje tak efektivitu skluzu.
COLD BASE BONDING

cold_base_bondingCFnYBBCGaBAmiRevoluce ve výrobě lyží: Technologie Speedmax, na ochranu homogenní molekulární struktury skluznice pro dokonalou absorpci vosku. Zaručuje maximální rychlost.
FINISH FIRST

finish_firstmXxLGE8jWdAeiNová konečná úprava skluznice. Spojuje v sobě všechny jednotlivé technologické kroky v průběhu zpracovávání skluznice.
PREWAXED

prewaxedhFY8pTvohhHDl_1Preparace horkým voskem obsahujícím fluor. Nejlepší kluzné vlastnosti, ochrana proti znečištění a oxidaci. Powered by Vauhti.
PRECISION PAIRING SYSTEM

precision_pairing_systemGsAQF45kDalší generace párování lyží: plně automatizované statické i dynamické měření většího počtu párovacích kritérií slouží k přesnému výběru lyží a jejich optimálnímu párování.
COMPUTER FLEX CONTROL

computer_flex_controlMinimalizuje rozdíly v páru lyží při zbytkovém napětí a výtlačné síle. Nejlepší vlastnosti při skluzu a odrazu.
FISCHER CARBON FIBRE

fischer_carbon_fibreMultiosová karbonová tkanina T300 1K pro špičku a konec lyže a jako laminát. Maximální zatížitelnost a minimalizace hmotnosti.
SIDECUT WORLD CUP SKATE

sidecut_world_cup_skateŠipkovitá boční forma pro lepší výkonnost a dynamiku speciálně při bruslařské technice 1:1.

Doplňkové parametry

Kategorie: Běžky SKATE
Záruka: 2 roky

1_Fi_main-logo_rgb