Dalbello DS AX 100 W

2 hodnocení
Značka: DALBELLO

Dámské sjezdové boty Dalbello DS AX 100 W

100% designováno pro anatomii dámské nohy, vybaveno exkluzivními funkcemi pro pokročilé a profi lyžařky. Minimalistický design, maximální výkon! Skelet je vyroben technologií 3D PowerCage, který zaručuje dokonalý přenos energií. Základem je dvojdílná konstrukce Overlap - nosný skelet z pevného materiálu, zajišťuje pevnou oporu nohy pro přesný a rychlý boční přenos sil směrem na hrany lyží, zabraňuje deformaci skeletu při ohybu boty a skvěle tlumí vibrace.

Díky technologii MyFit je možné tvarovat jak skelet boty, tak i vnitřní botičku a zajistit tím maximální komfort. Podrážku bot je možné opatřit výměnnými prvky z materiálu Dura-Grip s úpravou Grip Walk (k dokoupení), jenž usnadňuje chůzi a hlavně zabraňuje smekání bot při chůzi po hladkém povrchu. 

Varianta:
Dostupnost Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Můžeme doručit do:
19.12.2023 19.12.2023 Zvolte variantu
Kód: 4263/250 4263/260 Zvolte variantu
9 790 Kč –43 % 5 490 Kč
Dalbello DS AX 100 W
2 hodnocení
Značka: DALBELLO
ds ax 100 w dalbello 170204
Akce
9 790 Kč –43 %
5,0 2 hodnocení
 • Overlap design

  Pro všechny kategorie, kde je vyžadována vysoká síla, přesnost a kontrola, jsme postavili boty s tradiční překrývající se konstrukcí. Architektura se skládá ze dvou částí – spodní skořepiny a horní manžety – a přenáší sílu přímo na lyži a vázání. Definovaná flex a tradiční síla odrazu poskytují přesné ovládání a perfektně fungují na upravených svazích.
 • MyFit

  Botový systém My Fit umožňuje snadné a rychlé nastavení skořepiny i vnitřní boty. Díky předem vytvarovaným anatomickým konturám ve skořepině se každá bota My Fit projeví s výhodou hned při prvním nazutí. V závislosti na vnitřní botě netrvá tepelné tvarování déle než 8 minut a flex zůstává nedotčen. To zaručuje nejlepší výkon a nejpohodlnější pohodlí po celý den!

 • POWERCAGE je revoluční vnější vyztužený kloub Dalbello pro lepší přenos síly a lepší výkon.

 • GripWalk

  GripWalk obsahuje kopolymerovou podrážku s rocker profilem. Konvexní tvar a žebrovaný běhoun gumy poskytují nejlepší pohodlí při chůzi a znatelný záběr. Podrážky GripWalk jsou perfektními tuningovými díly pro 90 % lyžařských bot Dalbello a fungují bez výškového nastavení na vázání GripWalk.
 • Contour 4

  Konstrukce Contour 4 je exkluzivní Dalbello technologie, která anatomicky a pohodlně obepíná chodidlo ve čtyřech citlivých fit bodech: pata, kotník, scaphoideum a metatarsus. Přesný obrys ve spodní/vnitřní části skořepiny zajišťuje přesné usazení a minimalizuje nutné změny skořepiny.
 • IF Liner

  IF Liner znamená Instant Fit vnitřní bota a to je přesně to, co znamená - okamžité padnutí hned od prvního kroku! Všechny IF Linery lze navíc upravit za pouhé 4 minuty v určité oblasti (40 - 80 %, v závislosti na modelu) teplem, aby bylo dosaženo přesného a individuálního padnutí s velkým paměťovým efektem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dámské boty
Záruka: 2 roky