Elan Wildcat 76 + vázání ELW 9.0 GW SHIFT

Kód: 1535/158
Novinka
Neohodnoceno
Značka: ELAN
10 690 Kč –20 %
elan wildcat 76 light shift acugke20 2d
10 690 Kč –20 % 8 590 Kč
Vyprodáno
Varianta

Model Wildcat 76 je ideální pro all-mountain ježdění bez námahy, zároveň posouvá vaše limity a povzbuzuje sebevědomí a snadnou jízdu v každém oblouku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zcela lehké, ale necharakteristicky silné - lyže Wildcat 76 jsou obdivuhodným inženýrským počinem jako jedny z nejlehčích lyží na světě. Velmi pohyblivé a trochu užší lyže s rychlým přechodem z hrany na hranu disponují lehkým dřevěným jádrem, technologií Amphibio Truline, pokročilým asymetrickým designem pro spojení pohybu lyžaře s optimální rovnováhou, které vedou k provedení perfektního oblouku. Všestranné zaměření je doplněno vázáním Power Shift pro nejlepší flexi při zachování velmi nízké hmotnosti pro hladkou a spolehlivou jízdu.

 

Vazání: ELW 9.0 GW SHIFT BLK/PURPLE

Délka/Poloměr: 144cm (10.1m), 150cm (11.5m), 158cm (13.9m), 166cm (14.4m)

Podložka: Light Shift

Profil: Amphibio

Technologie: Technologie TruLine, Boční hrany SST, Laminované dřevěné jádro

Geometrie: 127 - 76 - 104

  • hladká jízda
  • univerzální produkt ve všech podmínkách
  • intuitivní rychlost při přechodu z hrany na hranu
  • silné držení hran
  • snadný vjezd & výjezd z oblouku
  • vzrušující odraz

 

   

TECHNOLOGIE AMPHIBIO TRULINE W

Technologie Amphibio Truline W je nejvyspělejší dámskou asymetrickou konstrukcí lyží na trhu, kterou vyvinulo a testovalo dámské Elan W studio. Základem je tenčí a hbitější profil, konstrukční materiály jsou strategicky umístěné po celé délce vnitřní hrany, což lyži dodá větší stabilitu v oblouku, zatímco odebrání materiálu na vnější hraně pomáhá rychlému a hladkému provedení každého oblouku.

 

LAMINOVANÉ DŘEVĚNÉ JÁDRO

 Laminované dřevěné jádro sahající od špičky až po patku lyže je speciálně tvarované pro každý model a délku lyží. Díky použití rozdílných druhů dřeva v různých kombinacích je možné upravit pružnost lyží pro různé typy lyžařského výkonu. Toto dřevěné jádro je velmi poddajné a zároveň odolné. Umožňuje přenos sil přímo na hrany a zaručuje vynikající vlastnosti v různých podmínkách.

 

 

 

SST KONSTEUKCE

Konstrukce bočních hran SST zaručuje velmi rychlý a přímý přenos sil z lyží na sníh a také přispívá k mimořádné torzní pevnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dámské lyže
Záruka: 2 roky

1_d9ebfd12d208834e749b0d2033fe62dc