ELAN SLX FUSION X + EMX 12 20/21

4 hodnocení
Značka: ELAN

SÍLA A ŽIVEL

Kombinace síly a energie SLX Fusion vám umožní explozivně přejít z jednoho slalomového oblouku do druhého s dokonalou přesností.

Jezdit krátké a dynamické oblouky je styl, který jako žádný jiný vyžaduje maximální úroveň sebevědomí a důvěry ve vaše vybavení. Lyže Elan SLX Fusion X vám tak potřebné sebevědomí dodá díky použití technologie Arrow. Tato technologie spojuje Systém Power Rebound s liftovaným vázáním Fusion X a karbonovou podložku s profilem Camber, které pracují společně na zvýšení síly a odrazu na konci oblouku. K tomu navíc působí titanalová vrstva ve tvaru šípu, která dodává další energii na hrany a profil camber pro rychlý a pohotový nástup a stabilitu v oblouku. Dřevěné jádro R² FRAME s dvěma vrstvami titanalu umožní přímý přenos sil, stabilitu a kontrolu nad hranami, boční hrany RST se postarají o preciznost. Konečným výsledkem jsou lyže umožňující perfektní provedení hbitých, krátkých oblouků po celou dobu jízdy bez ztráty energie.

Varianta:
Dostupnost Skladem (1 pár)
Můžeme doručit do:
8.2.2023
Kód: 1415/165
22 990 Kč –37 % 14 590 Kč
ELAN SLX FUSION X + EMX 12 20/21
4 hodnocení
Značka: ELAN
elan slx fusion x aakfzz20 2d 1
Akce Tip
22 990 Kč –37 %
4,0 4 hodnocení

Vazání: EMX 12.0 GW Fusion X BLK/GRN

Délka/Poloměr: 11,0m (155cm), 12,0m (160cm), 12,8m (165cm), 13,5m (170cm)

Podložka: Fusion X Arrow Carbon Plate

Profil: Camber

Technologie: Dual Ti, R2 Frame Woodcore, Arrow Technology, RST Sidewall

TECHNOLOGIE ARROW

Technologie Arrow využívá speciálně tvarované karbonové podložky a titanalové strukturální vrstvy, jejichž vzájemné působení v konstrukci lyže umožňuje bleskově rychlou ovladatelnost lyže a naprostou přesnost. Do lyže je zabudován karbonový plát s profilem camber, který způsobuje rychlý přenos síly na špičku lyže. Tato energie přechází na vrstvu z titanalu ve tvaru šipky a je okamžitě přeměněna na neuvěřitelně silný tlak na hrany.

 

RST KONSTRUKCE

Konstrukce bočních hran RST přispívá k optimálnímu přenosu síly lyžaře na hrany lyží a zaručuje maximální držení hran lyží od špičky až k patě.

FUSION X SYSTÉM 

Fusion X je novou generací špičkového systému vázání. Díky jedinému spoji umožní snadnější ohyb mezi lyží a vázáním, který vede ke snadnějšímu nasazení oblouku. Nová o 30% lehčí konstrukce ve tvaru pyramidy je vyztužena titanalem pro ještě lepší výkon a přímou a silnou pohyblivost při přechodu z hrany na hranu. Lyžování ve vyšších rychlostech bude nyní díky přím=mu přenosu sil ještě přeciznější.

DUAL TI/TI2 VÝZTUŽE

Dual TI je sendvičové dřevěné jádro se 2 vrstvami titanalu. Tato konstrukce zaručuje špičkovou kontrou nad lyžemi při jízdě na hranách a optimální pružnost lyží nejvyšší kategorie.

 

DŘEVĚNÉ JÁDRO RESPONSE FRAME

Dřevěné jádro Response Frame je jedinečným jádrem s laminovaním po celé délce. Střed z měkčího dřeva je vyztužen rámem z tvrdého dřeva, což umožňuje středovému materiálu rovnoměrně přenášet síly od špičky až po patku. Tato robustní konstrukce zaručuje celou škálu pružnosti pro různé typy jízdy a poskytne lyžařům velmi sebevědomý pocit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pánské lyže
Záruka: 2 roky

1_d9ebfd12d208834e749b0d2033fe62dc