Völkl RACETIGER SC BLACK + VMOTION 10 GW 22/23

3 hodnocení
Značka: Völkl

Volkl Racetiger SC s rockerem na špičce je navržena pro superrychlé a hbité zatáčky a přitom poskytuje spoustu jízdního komfortu. Tato působivá kombinace je možná díky integraci UVO 3D, 3D.Glass, Powered by Steel a bočních výřezů s pečlivě vyrovnanými geometriemi ohybu a špičky. UVO výrazně tlumí vibrace lyže. Konstrukce 3D.Glass obsahuje vrstvy ze skelných vláken, které probíhají trojrozměrně přes lyži namísto obvyklého pouze horizontálního popruhu. To umožňuje větší pop, stejně jako ostrou změnu hran a spolehlivé držení hran.

 

Vázání vMotion 3 kompatibilní s GripWalk podrážkami spolehlivě přenáší plnou sílu z boty na lyže.

Varianta:
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 122061/165
14 990 Kč –17 % 12 490 Kč
Völkl RACETIGER SC BLACK + VMOTION 10 GW 22/23
3 hodnocení
Značka: Völkl
76611 volkl racetiger sc black vmotion 10 gw blk 22 23
Novinka Tip
14 990 Kč –17 %
3,7 3 hodnocení

UVO 3D
UVO je první volně rotující tlumič vibrací, který používá špičkovou technologii tlumení vibrací, aby minimalizoval rušivé vibrace lyží.

Terén pod lyží nevyhnutelně vytváří vibrace, které následně uvádějí lopatu do pohybu. To výrazně narušuje plynulost jízdy na lyžích a ztěžuje držení hrany. Proti tomu působí revoluční technologie UVO, a to prostřednictvím osvědčeného tlumení v podobě snížení vibrací v horizontálním i vertikálním směru i po délce lyže.

3D.GLASS
3D.GLASS je vývoj společnosti Völkl s cílem dále zlepšit celkový výkon a stabilitu lyží i v kritických sněhových podmínkách.

Ve srovnání s klasickými skleněnými konstrukcemi mají trojrozměrné a vícenásobně skládané skleněné vrstvy ve špičce a v oblasti patky za následek zvýšenou přilnavost hran a živější chování při odrazu v zatáčkách.

POWERED BY STEEL
Ocelová vrstva v lyži poskytuje velmi dobrou odolnost, kontrolovanou flexi a plynulé lyžování ve vyšších rychlostech.

FULL SENSOR WOODCORE

Celá konstrukce senzoru obsahuje tvrdé dřevo v oblasti vazby, ale - na rozdíl od dřevěného jádra speedwall - pod šrouby a ve vnějších oblastech světlejší dřevo. Výsledkem jsou velmi sportovní a agilní lyžařské vlastnosti.

PLNÁ BOČNICE / MINI CAP
Konstrukce celé bočnice s překrývající se mini krytkou pro zajištění nejlepší odolnosti.

 

 

Specifikace

 
 

ROCKER

Tip Rocker

CORE

Full Sensor Woodcore, Beech/Poplar

BASE

P-Tex 2100

RECOMMENDED BINDING

vMotion 3 12 GW
vMotion 3 11 GW

SKIING LEVEL

Advanced

Doplňkové parametry

Kategorie: Pánské lyže
Záruka: 2 roky

56f93f5f0c41c5fc2c8e84e0177935ea