Elan Amphibio 16 TI + EMX 12 GW BLK/GRN

5 hodnocení
Značka: ELAN

MISTR CARVINGU

Lyže Amphibio 16 Ti jsou dynamickou kombinací všestrannosti a síly vyrobené k tomu, abyste si podmanili svahy v jakýchkoli rychlostech i obloucích.

Amphibio 16 Ti Fusion X poskytuje vše, po čem jste kdy toužili. Když máte svah sami pro sebe, můžete vykrajovat dlouhé oblouky ve vysokých rychlostech, ale v mžiku dokážete přejít do malých oblouků, abyste mohli proplout davem. Díky laminovanému dřevěnému jádru s jednou vrstvou titanalu a technologii Amphibio Truline bude každý oblouk dokonalým bez ohledu na délku nebo tvar.

Varianta:
Dostupnost Skladem (1 pár)
Můžeme doručit do:
27.9.2023
Kód: ABIGBN19/172
18 890 Kč –39 % 11 490 Kč
Elan Amphibio 16 TI + EMX 12 GW BLK/GRN
5 hodnocení
Značka: ELAN
Elan Amphibio 16 TI + EMX 12 GW BLK/GRN
Akce Tip
18 890 Kč –39 %
3,4 5 hodnocení
  • Vazání: EMX 12.0 GW Fusion X BLK/GRN
  • Délka/Radius:  172cm (15.7m), 178cm (17,0)
  • Podložka: Fusion X
  • Profil: Amphibio
  • Kód: ABIGBN19
  • Technologie:  Jedna vrstva Ti, Technologie TruLine, Boční hrany RST, Laminované Dřevěné jádro, skluznice NanoTech
  • Geometrie: 121-73-104

 

Technologie:

Laminované Dřevěné jádro - dřevěné laminované jádro od špičky po patku zajišťuje skvělý přenos sil a vynikající jízdní vlastnosti a to i v různých podmínkách

LAMINOVANE-DREVENE-JADRO

Amphibio Truline Technology - kombinace Rockeru a klasického camber prohunutí. Na vnitřních hranách je klasické camber prohnutí a materiál je po celé délce lyže. Na vnějších hranách je rocker na špičce a patce a navíc je ubrán materiál, takže lyže perfektně nastupují do oblouku a v oblouku na hraně skvěle drží. U lyží s Amphibio technologií se rozděluje pravá a levá lyže

 

elan-amphibio-trueline-technology-animation_6

 

RST konstrukce - Konstrukce bočních hran RST přispívá k optimálnímu přenosu síly lyžaře na hrany lyží a zaručuje maximální držení hran lyží od špičky až k patě.

elanskis-technology-construction-rst_5

Mono Ti - Konstrukce s MONO TI využívá jednu vrstvu titanalu umístěnou na povrchu dřevěného jádra. Přispívá k lepšímu jízdnímu výkonu, stabilitě a větší poddajnosti lyže.

DUAL-TI

Fusion X podložka - Fusion X je novou generací špičkového systému vázání. Díky jedinému spoji umožní snadnější ohyb mezi lyží a vázáním, který vede ke snadnějšímu nasazení oblouku. Nová o 30% lehčí konstrukce ve tvaru pyramidy je vyztužená titanalem pro ještě lepší výkon a přímou a silnou pohyblivost při přechodu z hrany na hranu. Lyžování ve vyšších rychlostech bude nyní díky přímému přenosu sil ještě preciznější.

 fusion-X-systém

Doplňkové parametry

Kategorie: Sjezdové lyže
Záruka: 2 roky

1_d9ebfd12d208834e749b0d2033fe62dc