Elan SLX Fusion + ELX 12

Neohodnoceno
Značka: ELAN

Vykrajování krátkých a dynamických oblouků je skvělá zábava, při které musí lyžař mít naprostou důvěru ke svému vybavení. A tu vám zcela určitě poskytne lyže Elan SLX Fusion s technologií Arrow využívající speciálně tvarovanou karbonovou podložku s profilem camber, díky níž dochází k rychlému přenosu síly na špičku lyže, a titanovou vrstvu ve tvaru šipky, která zefektivňuje přenos energie na hrany. Lyže mají velmi mírný profil rocker zkombinovaný s profilem camber pro rychlé nasazení oblouku a skvělou přilnavost hran. Dále jsou tyto lyže vybaveny bočnicemi RST, dřevěným jádrem Response Frame a dvěma vrstvami titanu. Výsledkem je extrémně sportovní lyže pro svižné krátké oblouky, která vám umožní dokonale napojovat slalomové oblouky po celou dobu jízdy, aniž byste ztráceli energii.

 

Lyže mají na patě lehký oděrek tzn. II. Jakkost = výhodnější cena.

Varianta:
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 2903/155
22 990 Kč –43 % 13 000 Kč
Elan SLX Fusion + ELX 12
Neohodnoceno
Značka: ELAN
Bez názvu
Tip Výprodej
22 990 Kč –43 %

VLASTNOSTI

 • RÁDIUS: 12,0/11,0m (160cm)
 • VYKROJENÍ121 / 68 / 104
 • VÁZÁNÍ: ELX 12.0 FUSION
 •  ARROW ROCKER
 •  DŘEVĚNÉ JÁDRO RESPONSE FRAME, DUAL TI
 •  FUSION + KARBONOVÁ PODLOŽKA ARROW
 • SKLUZNICE: NANOTECH

 Screenshot_2019-07-19 SLX Fusion Elan Skis

TECHNOLOGIE

 • ARROW TECHNOLOGY

  Technologie Arrow využívá speciálně tvarované karbonové pláty a titanové strukturální vrstvy, jejichž vzájemné působení v konstrukci lyže umožňuje bleskově rychlou ovladatelnost lyže a naprostou přesnost. Do lyže je zabudován karbonový plát s profilem camber, který způsobuje rychlý přenos síly na špičku lyže. Tato energie přechází na titanovou vrstvu ve tvaru šipky a je okamžitě přeměněna na neuvěřitelně silný tlak na hrany.

  core-technology_arrow-technology
 • EARLY RISE ROCKER
  Profil Early Rise Rocker umožňujelyžím Elan dělat plynulé oblouky bez námahy díky mírnému profilu rocker na špičce a patce. Lyže s tímto profilem jsou hravé, snadno se na nich jezdí a jsou velmi všestranné.

  profile-early-rise-rocker_855x522px
 • RST (Race Sidewall Technology)

  Konstrukce bočních hran RST přispívá k optimálnímu přenosu síly a energie od lyžaře na hrany lyží a zaručuje maximální držení hran od špičky až po patku.

 • JÁDRO RESPONSE FRAME

  Dřevěné jádro Response Frame je unikátní laminované dřevěné jádro po celé délce lyže. Střední část jádra je tvořena měkčím dřevem, kolem něhož je rám z tvrdého dřeva. Tato konstrukce zaručuje extrémní pevnost a odolnost lyže a umožňuje rozdílnou pružnost u různých typů lyží.

 • DUAL TI / TI2
  Dual Ti je sendvičové dřevěné jádro se 2 vrstvami titanu. Tato konstrukce zaručuje špičkovou kontrolu nad lyžemi při jízdě na hranách a optimální pružnost lyží nejvyšší kategorie.

 • FUSION SYSTEM

  Fusion od Elanu je integrovaný systém lyžařského vázání, který přispívá k větší pružnosti lyží. Toto řešení usnadňuje nasazení oblouku a také zlepšuje pohyblivost lyží při přechodu z hrany na hranu. Synchronizovaný pohyb špičky a patky umožňuje rychlé a jednoduché nastavení vázání.


  system-fusion_855x522px

   
 • NANOTECH
  Skluznice Nano Tech je unikátní technologie, která zvyšuje odolnost skluznice a umožňuje optimální skluzové vlastnosti na všech typech sněhu. Její podstatou jsou nanočástice ve skluznici, které zaručují rychlejší a příjemnější jízdu.

OCENĚNÍ

92wDV39A05pjyS_g6LsDPp6gnm_Sa5BQPC-jRlVH

Doplňkové parametry

Kategorie: Sjezdové lyže
Záruka: 2 roky

1_d9ebfd12d208834e749b0d2033fe62dc