Dalbello LUPO AX 100

4 hodnocení
Značka: DALBELLO

Všechny modely Lupo se vyznačují mimořádnou volností pohybu a snadným nastupováním ve spojení se senzačním výkonem při sjezdech!

Lupo AX 100 jsou měkčí crossover lyžařské boty pro freeride a touring. S šířkou 100 mm nabízí více prostoru pro nohu a také legendární fit Dalbello.

Jejich univerzální použití použití sahá od sjezdovek v lyžařských střediscích až po prašné svahy, které jsou přístupné pouze po vlastním výstupu. Velká, snadno použitelná přezka na ski/touring a odnímatelný jazyk umožňují rozsah pohybu 67°.

 

Varianta:
Dostupnost Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Kód: D2207001/MP4 D2207001/MP5 Zvolte variantu
13 790 Kč –26 % 10 150 Kč
Dalbello LUPO AX 100
4 hodnocení
Značka: DALBELLO
lupo ax 100 dalbello 192117
Novinka Tip
Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma 13 790 Kč –26 %
5,0 4 hodnocení

Lupo AX 100 je měkčí crossover lyžařská bota pro freeride a skitouring. Se širokým 100 mm kopytem nabízí více prostoru pro nohy a také legendární střih Dalbello. Jeho obrovská oblast využití sahá od sjezdovek v lyžařských střediscích až po prašanové svahy, které jsou přístupné až po výstupu. Velká, snadno použitelní lyžařská / turistická přezka a odnímatelný jazyk umožňují rozsah pohybu  67°.

Legendární freeridový výkon cabrio designu se projevuje ve sjezdech. Vysoce kvalitní podrážky GripWalk s profilem Vibram lze pro pohodlnou a bezpečnou chůzi po všech površích.

  • Hmotnost - 1808g
  • Konstrukce - Cabrio
  • Flex - 100
  • Šířka skeletu - 100
  • Materiál - DB HYPERLITE/POLYAMIDOVÝ KOMPOZIT/DB HYPERLITE
  • Botička - Lupo IF AIR
  • Přezka - FP-100
  • Popruh - Power strap 40mm
  • Kategorie Dalbello Fit - medium fit

 

 

IF LINER - Okamžité nasazené při prvním kroku do těchto bot. Kromě toho jsou všechny vložky Instant Fit tepelně tvarovatelné v určité oblasti (40% - 80% v závislosti na modelu) za pouhé 4 minuty ohřevu, aby bylo dosaženo přesné a individuální úpravy na nohu s velkým paměťovým efektem.

 

 

 CABRIO DESIGN

Jedinečná konstrukce Cabrio Dalbello kombinuje sestavu skořepiny boty / manžety boty s vnějším uzávěrem Kinetic Response Tongue, který umožňuje hladší a progresrivní přenos síly, stejně jako skvělé tlumení nárazů. Kromě toho je pro konstrukci kabrio charatkeristický dlouhý rozsah pružnosti a dynamický odraz. Kromě jazyka Kinetic Response Tongue, držení paty Dynalink, mechanismus Hike/Ride a přezky obrácené přední části se k sobě dokonale hodí, aby se tato konstrukce stala tím nejlepším všestranným a flexibilním partnerem ve všech typech terénu, zejména při skitouringu!

 

 

SNADNO ODNÍMATELNÝ JAZYK

Odnímatelný jazyk, který lze snadno sundat jednou rukou nabízí neomezený náklon dopředu při cestě nahoru a skvělý lyžařský výkon při sjezdu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skialp boty
Záruka: 2 roky