komplet snowboard RIPPER YOUTH + vázání CHARGER black 149cm

Neohodnoceno
Značka: NITRO

Velmi měkký dětský snowboard pro co nejsnazší jízdu ve výhodném setu s vázáním CHARGER.

Jen málo značek vyrábí opravdu dětské a juniorské snowboardy. Často jenom vezmou prkno pro dospělé a zmenší ho. Výsledkem je tvrdý a těžký snowboard naprosto nevhodný pro lehkého začátečníka. Ripper je ale pravý opak, prkno které dělá snowboarding co možná nejsnazším. Prohnutí FLATOUT ROCKER – je hybridní placatý camber profil, kde se nose a tail zvedají ještě před nejširším místem a tím zlehčují zatáčení a zvyšují hravost prkna (pressy, buttery a odpouštění nechtěných záseků). Rozhodně nejhravější typ prohnutí. Tvar TWIN – nose i tail je naprosto stejný, těžiště je na středu snowboardu. Můžeš jezdit na jakou stranu chceš a prkno bude reagovat stále stejně. Ideální na freestyle, ale limitován je pouze jezdcem. Flexe URBAN - tenhle ultra měkký snowboard může být ohýbán na všechny strany podle libosti, na railech nebo při butter tricích. Vykrojení RADIAL– nejjednodušší a nejčastěji používaný rádius. Jeden jediný rádius vytváří hranu extrémně všestrannou a předvídatelnou. Jádro POWER– dřevěné jádro z topolu poskytuje perfektní flexi a pevnost, přitom neváží mnoho. Laminát BI-LITE vytvořený pro bezkonkurenční sílu, výkonnost a ještě lepší cit pro prkno. Skluznice PREMIUM EXTRUDED FH – dlouhá životnost, rychlost a nenáročná údržba v jednom!

  • TVAR: TWIN
  • PROHNUTÍ: FLATOUT
  • ŠÍŘKA: PROGRESIVE (kratší STANDARD a delší WIDE)
  • YOUTH FLEX: URBAN
  • VYKROJENÍ: RADIAL
  • SPECIÁLNÍ VLASTNOSTI: POWERCORE, BI-LITE LAMINATES, PREMIUM EXTRUDED FH BASE.
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 830360-001 149K
8 990 Kč –18 % 7 290 Kč
komplet snowboard RIPPER YOUTH + vázání CHARGER black 149cm
Neohodnoceno
Značka: NITRO
19Ripper set3
Akce Výprodej
Doprava zdarma 8 990 Kč –18 %

Popis vázání CHARGER
Design a technologie dospělých vázání zmenšené tak aby nastupující generaci poskytly maximální pohodlí a výdrž při stále větších nárocích. .
Pružnost Nitro Charger je vyladěna tak aby sedla většině mladých šreďáků, hledajících pohodlné vázání, které s nimi pár let vydrží. Základna A-Frame, B.E.S.T. přední přezka a horní přezka Perfect FIT jsou lehce nastavitelné na stále rostoucí nohy. Patka Talon a tlumení EVA pořádně usadí botu a zefektivňují přenos síly z nohou na prkno a kontrolu.

A-FRAME ZÁKLADNA, TALON OPĚRKA, EVA TLUMENÍ, PERFECT FIT PŘEZKA PŘES KONTÍK, B.E.S.T. POSUVNÝ STRAP PŘES ŠPIČKU, SPEEDWHEEL RÁČNY, JEDNODUCHÝ VSTUP, VELIKOST BOT: 7.0-10.5 US / 25.0-28.5 MP/ 38.5 - 43.5 EU, TUHOST: 3.

Doplňkové parametry

Kategorie: Snowboardy
Záruka: 2 roky

nitro-logo-2