Fischer TWIN SKIN PRO STIFF + CONTROL STEP 2022/23

1 hodnocení
Značka: FISCHER

Fischer Twin Skin Pro jsou velmi výkonné běžky, které se vyznačují lehkou konstrukcí se 70% mohérovým páskem Twin Skin. Pásky se nejvíce hodí pro přilnavost v případech, kdy jsou podmínky tvrdé nebo ledové. Konstrukci běžek tvoří technologie Efficient Forward, která pomáhá běžkařům při odrazu na jakékoli úrovni schopností.

Varianta:
Dostupnost Skladem (1 pár)
Můžeme doručit do:
6.12.2023
Kód: 22BE-NP23622/207
9 290 Kč –6 % 8 690 Kč
Fischer TWIN SKIN PRO STIFF + CONTROL STEP 2022/23
1 hodnocení
Značka: FISCHER
Fischer TWIN SKIN PRO STIFF + CONTROL STEP 2022/23
Novinka Tip
9 290 Kč –6 %
5,0 1 hodnocení

Specifikace

Kód 22BE-NP23622
Značka: FISCHER
Oblast použití - běh Classic
Skluznice Stoupací pásy
Tvrdost Stiff
Model S vázáním

 

 

 
AIR TEC BASALITE

air_tec_basalitedfoodyelGAjyYSpeciální vzduchové kanály z lehkých druhů dřev snižují hmotnost oproti konstrukci Air Channel. Bazaltová vlákna pro dokonalou pružnost nezávislou na teplotě.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SPEED GRINDING

speed_grindingzMGjpLIQ9dQYQNové univerzální zabroušení kamenem zaručuje ty nejlepší kluzné vlastnosti za všech sněhových podmínek.
EFFICIENT FORWARD

efficient_forwardicfJETtGiEVkzDíky revoluční kompozici osvědčených materiálů se výrazně zvyšuje elasticita lyží: chyby odpouštějící odraz a ničím neohraničený požitek z běhu na lyžích zaručen.
TWIN SKIN

twin_skinSKE6DqsrhvoqrDva oddělené pásy, vsazené a integrované různě hluboko do skluznice, vedou k pružnému a harmonickému skluzu. Pásy z mohéru se obzvláště v tvrdých nebo ledovatých podmínkách starají o bezpečný odraz.
RENTAL TAIL PROTECTOR

rental_tail_protectorf2IXfzYFdulSpeciální součásti pro mimořádně robustní konce lyží zajišťují odolnost proti opotřebení vhodnou pro půjčovny lyží.
POWER LAYER

power_layerCmKf3Q9pRtjXq0.2 mm tenký, extrémně lehký, celoplošný laminát z přírodního vlákna a pryskyřice přináší citelné snížení hmotnosti lyže.

Doplňkové parametry

Kategorie: Běžky se SKINEM, MOHÉREM
Záruka: 2 roky

1_Fi_main-logo_rgb