Servis

Proč servisovat?
Jedině perfektně připravené funkční vybavení garantuje uživateli 100% požitek, jednoduché ovládání, přesné reakce, jízdní stabilitu a perfektní skluznost. V neposlední řadě dochází při pravidelnému servisu k delší životnosti vybavení. Hlavním důvodem je však bezpečnost.

Naše doporučení
Servis zimního vybavení by se měl provádět pravidelně. Strukturování plochy zimního vybavení včetně úhlování hran a impregnace voskem se zpravidla provádí několikrát za zimní sezonu s ohledem na frekvenci lyžování a samotných sněhových podmínkách. Doporučujeme provádět servis hlavně před začátkem a po konci sezóny. Velice důležitá je také kontrola správné funkčnosti bezpečnostního vázání!

Servisu zimního vybavení se věnujeme bezmála 30 let. Připravíme Vám profesionální servis lyžařského, snowboardové, běžkařského a skialpového vybavení před i v průběhu sezóny, včetně kompletního seřízení či vrtání vázání a Vašich dalších požadavků.

Ceník prací Ski Sport Fryček platný od 1.2.2022

 holmenkol-vector-logoSwix_logo

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení