Půjčovna

V naší půjčovně najdete sjezdové, běžecké a skialpové lyžesnowboardy a další sportovní příslušenství. Vybírat můžete z nejširší nabídky aktuálních modelů od špičkových výrobců jako je ELAN, Alpina, Sporten, Atomic, Fischer, Salomon a mnoho dalších. Zapůjčené vybavení je vždy perfektně připravené od našich servisních odborníků (nabroušené hrany, promazaná skluznice, seřízené vázání). Půjčujeme celé sety (lyže, vázání, hole, boty), nebo jednotlivé příslušenství - helmy, boty apod. Zejména obuv je třeba vyzkoušet, proto se u nás zastavte a doladíme vše na místě. 

Podrobnosti jsou uvedeny v ceníku. Půjčovné účtujeme vždy za dny na sněhu, tzn. pokud vyzvedáváte den před odjezdem a vracíte den po příjezdu - neúčtujeme. Při půjčování vybavení platí smluvní ceny. V některých případech můžeme požadovat vratnou zálohou, jejíž cena bude určena dohodou. V ceníku jsou platné ceny půjčovného na rok 2023/2024, ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Půjčovna se nachází v našem kamenném obchodě Ski Sport Fryček - Masarykova 1104/39, Ústí nad Labem, 400 01.

Využijte možnost rezervace vybavení například na jarní prázdniny. Zastavte se na kamenné prodejně s předstihem vybavení vyzkoušet, domluvit termín, poté si již jen vyzvednete.

ROSTOU VAŠE DĚTI JAKO Z VODY? SEZÓNNÍ PŮJČOVNA JE ŘEŠENÍ.
Které Vám ušetří čas a peníze za shánění nových lyží na každou sezónu. Sezónní půjčovna je pouze pro děti. Půjčujeme celé sety běžek, sjezdových lyží i snowboardů. Podrobnosti naleznete v ceníku. Vybavení je možné vypůjčit od listopadu do konce března, v případě potřeby bezplatně prodloužit do měsíce dubna. 

kids-skiing-age

 

Zpět do obchodu