Půjčovna

V naší půjčovně najdete sjezdové, běžecké a skialpové lyžesnowboardy a další sportovní příslušenství. Vybírat můžete z nejširší nabídky aktuálních modelů od špičkových výrobců jako je Alpina, Sporten, Atomic, Fisher, ELAN a mnoho dalších. Zapůjčené vybavení je perfektně připravené od našich servisních odborníků. Půjčujeme jednotlivé příslušenství, celé sety, helmy apod. Zejména obuv je třeba vyzkoušet, proto se u nás zastavte a doladíme vše na místě.

Podrobnosti jsou uvedeny ceníku. Při půjčování vybavení platí smluvní ceny. V některých případech můžeme požadovat vratnou zálohou, jejíž cena bude určena dohodou. Ostatní podmínky půjčovného k dispozici na prodejně. V ceníku jsou platné ceny půjčovného na rok 2022/2023, ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Půjčovna se nachází v našem kamenném obchodě Ski Sport Fryček - Masarykova 1104/39, Ústí nad Labem, 400 01.

Využijte možnost rezervace vybavení například na jarní prázdniny. Zastavte se na kamenné prodejně s předstihem vybavení vyzkoušet a domluvit termín, poté již jen vyzvednete.

ROSTOU VAŠE DĚTI JAKO Z VODY? SEZÓNNÍ PŮJČOVNA JE ŘEŠENÍ.
Celosezonní půjčovna je tím pravým řešením, které Vám ušetří čas a peníze za shánění nových lyží každou sezónu. Sezónní půjčovna je pouze pro děti. Půjčujeme celé sety běžek, sjezdových lyží i snowboardů. Podrobnosti naleznete v ceníku. 

kids-skiing-age

Ceník půjčovny Ski Sport Fryček - platný od 1.11.2022