Fischer CARBONLITE SKATE PLUS MEDIUM 2022/23

1 hodnocení
Značka: FISCHER

Osvědčený špičkový výkon: Carbonlite Skate s novou nižší a kratší konstrukcí špičky pro minimální švihovou hmotnost a nejvyšší obratnost. Jsou vybaveny technologií Cold Base Bonding, která zajišťuje lepší absorpci vosku a brousitelnost základny pro maximální rychlost. Optimalizovány pro použití při -10°C a tepleji.

Cena za běžecké lyže bez vázání

Varianta:
Dostupnost Skladem (1 pár)
Můžeme doručit do:
27.9.2023
Kód: 22BE-N11522/191
13 990 Kč –7 % 12 890 Kč
Fischer CARBONLITE SKATE PLUS MEDIUM 2022/23
1 hodnocení
Značka: FISCHER
Fischer CARBONLITE SKATE PLUS MEDIUM 2022/23
Novinka Tip
13 990 Kč –7 %
5,0 1 hodnocení

Specifikace

Kód 22BE-N11522
Značka: FISCHER
Oblast použití - běh Skate
Skluznice Hladká
Tvrdost Medium
Model Bez vázání

Technologie

AIR CORE HM CARBON

air_core_hm_carbonefjLLTuIaioEDTo nejnovější ze Světového poháru: osvědčený materiál Air Core v kombinaci s vysokomolekulárními karbonovými vlákny.
SKATING 115

skating_115hCs3pyVnwb5HESpeciální předpětí a daleko od sebe vzdálené opěrné plochy na sněhu vedou k vyšší stabilitě a silnému odrazu u tvrdého sněhového podkladu.
DTG WORLD CUP PLUS

dtg_wc_plusJ7zTDEqVqUVXGÚprava skluznice Plus ze Světového poháru. Vyniká velkou univerzálností použití. Hodí se pro všechny sněhové podmínky a při většine případů zaručuje ten nejlepší skluz.
WORLD CUP TIP

world_cup_tipNová, nižší a kratší konstrukce špičky sleduje požadavky ze závodního prostředí. U běžek redukuje švihovou tíhu a umožňuje maximální agilitu.
COLD BASE BONDING

cold_base_bondingCFnYBBCGaBAmiRevoluce ve výrobě lyží: Technologie Speedmax, na ochranu homogenní molekulární struktury skluznice pro dokonalou absorpci vosku. Zaručuje maximální rychlost.
FINISH FIRST

finish_firstmXxLGE8jWdAeiNová konečná úprava skluznice. Spojuje v sobě všechny jednotlivé technologické kroky v průběhu zpracovávání skluznice.
PREWAXED

prewaxedhFY8pTvohhHDlPreparace horkým voskem obsahujícím fluor. Nejlepší kluzné vlastnosti, ochrana proti znečištění a oxidaci. Powered by Vauhti.
PRECISION PAIRING SYSTEM

precision_pairing_systemGsAQF45kDalší generace párování lyží: plně automatizované statické i dynamické měření většího počtu párovacích kritérií slouží k přesnému výběru lyží a jejich optimálnímu párování.
COMPUTER FLEX CONTROL

computer_flex_controlMinimalizuje rozdíly v páru lyží při zbytkovém napětí a výtlačné síle. Nejlepší vlastnosti při skluzu a odrazu.
FISCHER CARBON FIBRE

fischer_carbon_fibreMultiosová karbonová tkanina T300 1K pro špičku a konec lyže a jako laminát. Maximální zatížitelnost a minimalizace hmotnosti.
SIDECUT WORLD CUP SKATE

sidecut_world_cup_skateŠipkovitá boční forma pro lepší výkonnost a dynamiku speciálně při bruslařské technice 1:1.

Doplňkové parametry

Kategorie: Běžky SKATE
Záruka: 2 roky

1_Fi_main-logo_rgb