Brýle MARKER 16:10 BLACK w/BLACKLIGHT ADAPTIVE

Model brýlí MARKER 16:10 má velké zorné pole s bezrámečkovým designem, který vypadá stejně dobře jako funguje. 16:10 nabízí špičkovou techniku kombinovanou se stylovým vzhledem, se supervelkými sférickými čočkami DUAL BIONOMIC a vrstvou NMT pro obrovské zorné pole. Jeho SUPERFIT rám  s V-SPLIT NOSE se automaticky přizpůsobí tvaru vašeho obličeje, takže brýle vždy sedí pohodlně a bezpečně.

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Skladem (2 ks)
Kód: 143312.01.18.3
Značka: MARKER
4 390 Kč
Kategorie: Brýle
Snímek obrazovky 2023 10 28 131412
Novinka Tip
Spolehlivý prodejce více jak 30 let v oboru
Spolehlivý prodejce 
více jak 30 let v oboru
Doprava zdarma nad 6 000 Kč
Doprava zdarma
nad 6 000 Kč
Odborné poradenství profesionální servis
Odborné poradenství
profesionální servis
Půjčovna špičkového vybavení
Půjčovna
špičkového vybavení

SPECIFIKACE:

 

Funkce 

 

 • Fotochromatické sklo
 • Xdry Triple Layer Face Foam
 • Design rámu SUPERFIT
 • Neoprenový box 
 • vak na brýle z mikrovlákna
 • silikonové protiskluzové pásky
 • Large Fit
 • Čočky VLT
 • 100% UV 
 • Ventilace MarkAir Channel
 • příprava pro dioptrické brýle

ČOČKY MARKER DUAL BIONOMIC

Čočky jsou navrženy ve dvou-čočkové konstrukci s integrovaným tepelným blokátorem. Všechny čočky jsou orientovány podle zakřivení lidského oka, aby bylo zajištěno, že předměty viděné přes brýle vypadají tak, jak skutečně jsou. Na rozdíl od tradičních, neprogresivně se zužujících standartních čoček jsou naše čočky vybaveny technologií Bionomic Curve Lens Technology (třída kvality 1, ANSI Z87.1), která dodává nezkreslené světelné paprsky přímo do oka, což zajišťuje 100% správné vidění, které nezatěžuje oko.

 
 
 

NMT OPTICS

MARKER vyvinul revoluční povrchovou úpravu NMT OPTICS pro všechny čočky. Funguje podobně jako přídavná membrána, kterou musí mnohá zvířata poskytovat zvláštní ochranu očím. NMT ( Nicitating Membrane Technology) je povrch extrémně odolný proti poškrábání, který vždy poskytuje nejlepší možnou viditelnost. Zabraňuje ulpívání vody, mastnoty nebo prachu a vlhkost okamžitě odvádí. Otisky prstů, prach a pot nemají žádný povrch, na kterém by ulpěly a proto je lze snadno odstranit. Naše čočky s povlakem NMT nabízejí křišťálově čistou viditelnost po celá léta.

 

XDRY FACE FOAM

Pohodlné a extra měkké! Konstrukce XDRY zajišťuje optimální přizpůsobení a pohodlné nošení. Jemná fleecová vrstva na pokožce absorbuje vlhkost a transportuje ji ven.

Snímek obrazovky 2023-10-28 133431

 

 

SUPERFIT DESIGN RÁMU

Brýle MARKER vynikají svým perfektně padnoucím tvarem a špičkovou funkčností. Rozhodující roli v tom hraje tvar obrouček brýlí a použité materiály brýlí. Všechny RÁMY SUPERFIT vyrábíme z vysoce elastického ELASTOGRANU, což znamená, že brýle automaticky obepínají obrys obličeje jezdce. ELASTOGRAN si zachovává svou plnou pružnost bez ohledu na to jaká je venku zima.

Snímek obrazovky 2023-10-28 133407

 

MARKER V-SPLIT NOSE také pomáhá zajistit, aby tyto brýle padly jako žádné jiné, protože se automaticky přizpůsobí tvaru nosu a těsní bez sevření nebo stlačení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu