Brýle MARKER POSSE MAGNET+ WHITEw/GOLD MIRROR CS

Nejmodernější funkce pro skvělé vidění navzdory tomu, že je Medium FIT: nic jsme neušetřili a optimalizovali každý detail u modelu POSSE MAGNET+. Jejich středně velký, technický, progresivní design nabízí velké zorné pole, vynikající ventilaci a velmi pohodlné nošení díky V-SPLIT NOSE.

Vysoce kvalitní cylindrická čočka s povrchovou úpravou NMT je magneticky upevněna v rámu, takže ji lze v případně špatných podmínek rychle vyměnit za čočku Clarity Mirror ( extra skla). 

Všechny čočky mají duální konstrukci s termoblokem, který zabraňuje zamlžování a umožňuje vidění bez zkreslení všemi směry. Díky OTG konstrukci jsou brýle POSSE MAGNET+ ideální i pro nošení optických brýlí, protože pasují na většinu běžných brýlí. Všechny brýle POSSE MAGNET+ jsou dostupné v normálním i v HD zorníkem s polarizací.

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 142301.03.08.2
Značka: MARKER
5 090 Kč –27 % 3 670 Kč
Kategorie: Brýle
Položka byla vyprodána…
Snímek obrazovky 2023 11 01 165539
Novinka
5 090 Kč –27 %
Spolehlivý prodejce více jak 30 let v oboru
Spolehlivý prodejce 
více jak 30 let v oboru
Doprava zdarma nad 6 000 Kč
Doprava zdarma
nad 6 000 Kč
Odborné poradenství profesionální servis
Odborné poradenství
profesionální servis
Půjčovna špičkového vybavení
Půjčovna
špičkového vybavení

  SPECIFIKACE:

Funkce

 • náhradní sklo Clarity Mirror S1
 • Xdry Triple Layer Face Foam
 • Design rámu SUPERFIT
 • Neoprenový box 
 • vak na brýle z mikrovlákna
 • silikonové protiskluzové pásky
 • Medium Fit
 • Čočky VLT
 • 100% UV 
 • Ventilace MarkAir Channel
 • příprava pro dioptrické brýle

MARKAIR VENT SYSTEM

Všechny obruby brýlí jsou vybaveny progresivním MarkAIR VENT SYSTEM. Design a proudění vzduchu jsou navrženy současně tak, aby byla zajištěna dokonalá ventilace čoček a umožněno neomezené proudění vzduchu podél přilby  a jejího systému MarkAIR CHANNEL SYSTEM.  Díky tomu zůstává vnitřek čoček suchý a bez zamlžení. Prodyšná pěna za vstupy a výstupy spolehlivě odolává pronikání sněhu a vlhkosti.

 

 

NMT OPTICS

MARKER vyvinul revoluční povrchovou úpravu NMT OPTICS pro všechny čočky. Funguje podobně jako přídavná membrána, kterou musí mnohá zvířata poskytovat zvláštní ochranu očím. NMT ( Nicitating Membrane Technology) je povrch extrémně odolný proti poškrábání, který vždy poskytuje nejlepší možnou viditelnost. Zabraňuje ulpívání vody, mastnoty nebo prachu a vlhkost okamžitě odvádí. Otisky prstů, prach a pot nemají žádný povrch, na kterém by ulpěly a proto je lze snadno odstranit. Naše čočky s povlakem NMT nabízejí křišťálově čistou viditelnost po celá léta.

 

XDRY FACE FOAM

Pohodlné a extra měkké! Konstrukce XDRY zajišťuje optimální přizpůsobení a pohodlné nošení. Jemná fleecová vrstva na pokožce absorbuje vlhkost a transportuje ji ven.

Snímek obrazovky 2023-10-28 133431

 

 

SUPERFIT DESIGN RÁMU

Brýle MARKER vynikají svým perfektně padnoucím tvarem a špičkovou funkčností. Rozhodující roli v tom hraje tvar obrouček brýlí a použité materiály brýlí. Všechny RÁMY SUPERFIT vyrábíme z vysoce elastického ELASTOGRANU, což znamená, že brýle automaticky obepínají obrys obličeje jezdce. ELASTOGRAN si zachovává svou plnou pružnost bez ohledu na to jaká je venku zima.

Snímek obrazovky 2023-10-28 133407

 

MARKER V-SPLIT NOSE také pomáhá zajistit, aby tyto brýle padly jako žádné jiné, protože se automaticky přizpůsobí tvaru nosu a těsní bez sevření nebo stlačení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu