Lyžařské brýle R2 GLACIER ATG07

Jestli jsou některé z našich nových lyžařských brýlí R2 nabité technologiemi, je to nejvíce model GLACIER . Elegantní, decentně zaoblený a vysoce flexi rám můžete získat s unikátní technologií PHOTOSHIELD (zabarvení dle podmínek) a CHROME v jednom zorníku! Případně můžete volit variantu s HD (High Definition – zostření obrazu) zorníky. Všechny varianty pak mají trojkombinaci benefitů pro lyžování bez kompromisů za všech podmínek – ULTRA SHARP EYE (maximální ostrost a dokonalé periferní vidění díky zaoblení), ICE VISION (opticky čisté zorníky zamezující námraze) a IMPACT PROTECTION (vysoce bezpečné zorníky z nárazuvzdorného polykarbonátu). Aby bylo možné si všechny přednosti špičkové optiky užít, poskytli jsme modelu SPECTRE také naše dva unikátní systémy proti mlžení – VENTILATION PRO a ANTIFOG. Žádné hory vás od této chvíle nemají šanci překvapit svými podmínkami!
Barva rámu: Matná černá
100% UV
Odolnost brýlí garantuje prověřená bezpečnost dle normy CE EN 174: 2001
R2 mikrovláknové pouzdro ZDARMA

Barva čočky - transparent
Kategorie slunečního filtru (S0 - S4)
Povrchová úprava čočky - RED CHROME
UNISEX
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Položka byla vyprodána…
Skladem u dodavatele(2-3 dny)
Kód: 3678
Značka: R2
2 490 Kč –4 % 2 390 Kč
Kategorie: Brýle
Položka byla vyprodána…
atg07
Akce Novinka Tip
2 490 Kč –4 %
Spolehlivý prodejce více jak 30 let v oboru
Spolehlivý prodejce 
více jak 30 let v oboru
Doprava zdarma nad 6 000 Kč
Doprava zdarma
nad 6 000 Kč
Odborné poradenství profesionální servis
Odborné poradenství
profesionální servis
Půjčovna špičkového vybavení
Půjčovna
špičkového vybavení
AIR FOG
Unikátní systém ventilace účinně kombinuje aktivní a pasivní prvky odvětrávání. Tvar a konstrukce rámů je navržená pro optimální proudění vzduchu protékající rámem brýle tak, aby vždy rychle a spolehlivě odsál vzniklou vlhkost a udržel vnitřní zorníky suché. Systém je plně kompatibilní se systémy ventilace helem MULTI AIR FLOW a ACTIVE BOOZE.
 
ICE VISION
Opticky čisté: Hlavní důraz klademe na optickou čistotu zorníků, která má největší vliv na reálné vidění. Ve spolupráci s italskými výrobci, v laboratorním prostředí jsou vyráběny zorníky nejvyšší kvality eliminující distorzi obrazu a přenášejí tak obraz v nejvyšší možné kvalitě. Integrovaný tepelný štít vyrovnává teplotní rozdíly vnějšího a vnitřního prostředí brýlí a značně tak omezuje tvorbu námrazy na zorníku a přispívá k vysokému komfortu užívání brýlí.
 
ANTI SLIP
Protiskluzový silikonový potisk na vnitřní straně pásku brání posunu a udrží brýle pevně na helmě.
 
DESINGNED IN CZ
Všechny výrobky jsou vyvýjeny a designovány v České republice
 
PHOTOCHROMATIC
 
REVO
 
PRO OPTIC

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu