Náhradní čočky pro lyžařské brýle ATG05A

Náhradní čočka na magnet na lyžařské brýle R2 ATG05.

Můžeme doručit do:
22.5.2024
Skladem (1 ks)
Kód: 5475
Značka: R2
790 Kč –11 % 700 Kč
Kategorie: Brýle
atgl05a
Novinka
790 Kč –11 %
Spolehlivý prodejce více jak 30 let v oboru
Spolehlivý prodejce 
více jak 30 let v oboru
Doprava zdarma nad 6 000 Kč
Doprava zdarma
nad 6 000 Kč
Odborné poradenství profesionální servis
Odborné poradenství
profesionální servis
Půjčovna špičkového vybavení
Půjčovna
špičkového vybavení
 
Barva čočky - hnědá BRONZE
Povrchová úprava čočky - INFERNO CHROME
Kategorie slunečního filtru - S3
 
Garantujeme prověřenou bezpečnost.
 
ANTIFOG
Technologie, při které je na vnitřní zorník nanesena neviditelná vrstva nanočástic účinně bránící kondenzaci vodních par na povrchu a tím je eliminuje zamlžování .Použití této technologie maximalizuje životnost užívání brýlí při zachování vysoké čirosti zorníku.
 
ICE VISION
Opticky čisté: Hlavní důraz klademe na optickou čistotu zorníků, která má největší vliv na reálné vidění. Ve spolupráci s italskými výrobci, v laboratorním prostředí jsou vyráběny zorníky nejvyšší kvality eliminující distorzi obrazu a přenášejí tak obraz v nejvyšší možné kvalitě. Integrovaný tepelný štít vyrovnává teplotní rozdíly vnějšího a vnitřního prostředí brýlí a značně tak omezuje tvorbu námrazy na zorníku a přispívá k vysokému komfortu užívání brýlí.
 
DESINGNED IN CZ
Všechny výrobky jsou vyvýjeny a designovány v České republice
 
SHARP EYE
Zaoblený povrch zorníků je vytvořený válcovou plochou, která ovlivňuje dopad světelných paprskův kolmé rovině na brýle.Zpracování obrazu okem je tak mnohem jednodušší.aby nedocházelo ke zkreslení přenášeného obrazu, jsou zorníky SHARP EYE vybavené optickou korekcí, která zostřuje vidění a zvyšuje vnímání okolních objektů.
 
CHROME
Zorník brýlí pokrytý speciální oděru odolnou zrcadlovou vrstvouv různých barevných odstínech. Výrazně omezují množství světla, které vstupuje do vašich očí tím, že ho jednoduše velkou částí odrazí.
 
MAG TOUCH
Velmi snadná změna sluneční čočky na čirou, jednoduchým bodovým magnetickým systémem.
 
IMPACT PROTECTION
Materiál použitý na výrobu zorníků je tvořen z názaruvzdorného polykarbonátu, vyvinutého spiciálně pro ochranu před hrubým poškožením. Zorníky jsou díky tomu dokonale bezpečné a zároveň lehčí až o 20% oproti běžným plastovým zorníkům.Bezpečnost zorníků R2 garantuje testování v akreditované laboratoři.
Dioptrie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu