R2 AVALANCHE ATG05

Udělali jsme pro vás maximum, aby byla výměna čoček na lyžařských brýlích co nejpohodlnější a rychlá. Proto je brýlím R2 AVALANCHE poskytnuta technologie MAGNETIC X-CHANGE. Název skrývá inovovaný magnetický systém usazení čočky, takže je konec složitému vyndavání skla z rámu. Během pár sekund tak zvládnete zareagovat na nestálé počasí, které na horských pláních panuje a je jedno, jestli se spouštíte svahem v čerstvém prašanu, nebo drtíte manšestr. Skvěle uvidíte všechen terén. Kromě magnetů jsme čočky vybavili technologiemi SHARP EYE a ICE VISION, což přináší dokonale čistou optiku bez šance námrazy a nulové zkreslení objektů. A zamlžení, když vám dá terén pěkně zapotit? Bez obav. Velká část našich nových lyžařských brýlí kombinuje aktivní a pasivní prvky odvětrávání, takže vzduch protékající rámem nedá orosení šanci.
Barva rámu: Matná černá
100% UV
Odolnost brýlí garantuje prověřená bezpečnost dle normy CE EN 174: 2001
R2 mikrovláknové pouzdro
 
Barva rámu a pásku - černá
Kategorie slunečního filtru - S0
Kategorie slun. filtru náhradní čočky - S3
Povrchová úprava čočky - RED CHROME
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Položka byla vyprodána…
Skladem u dodavatele(2-3 dny)
Kód: 4973
Značka: R2
1 990 Kč –10 % 1 790 Kč
Kategorie: Brýle
Položka byla vyprodána…
atg05
Tip
1 990 Kč –10 %
Spolehlivý prodejce více jak 30 let v oboru
Spolehlivý prodejce 
více jak 30 let v oboru
Doprava zdarma nad 6 000 Kč
Doprava zdarma
nad 6 000 Kč
Odborné poradenství profesionální servis
Odborné poradenství
profesionální servis
Půjčovna špičkového vybavení
Půjčovna
špičkového vybavení
Certifikát
Garantujeme prověřenou bezpečnost.
 
ANTIFOG
Technologie, při které je na vnitřní zorník nanesena neviditelná vrstva nanočástic účinně bránící kondenzaci vodních par na povrchu a tím je eliminuje zamlžování .Použití této technologie maximalizuje životnost užívání brýlí při zachování vysoké čirosti zorníku.
 
ICE VISION
Opticky čisté: Hlavní důraz klademe na optickou čistotu zorníků, která má největší vliv na reálné vidění. Ve spolupráci s italskými výrobci, v laboratorním prostředí jsou vyráběny zorníky nejvyšší kvality eliminující distorzi obrazu a přenášejí tak obraz v nejvyšší možné kvalitě. Integrovaný tepelný štít vyrovnává teplotní rozdíly vnějšího a vnitřního prostředí brýlí a značně tak omezuje tvorbu námrazy na zorníku a přispívá k vysokému komfortu užívání brýlí.
 
ANTISLIP
Protiskluzový silikonový potisk na vnitřní straně pásku brýlí brání posunu po helmě a udrží brýle pevně na svém místě přesně tak, jak si je nasadíte.
 
DESINGNED IN CZ
Všechny výrobky jsou vyvýjeny a designovány v České republice
 
PRO OPTIC
Kompatibilní s optickou vložkou, do které optik vsadí dioptrické čočky.Vložka je k dokoupení.
 
FLEX FOAM
Použití velmi měkké a jemné pěny POLAR, která se vyznačuje vysokou stabilitou díky vícejádrové konstrukci.Kombinací unikátního složení a různé hustoty každé vrstvy je dosaženo vysoké odolnosti pěny proti nárazům.Vnější vrstva tvořená a mikroflísem je šetrná k pokožce, pohlcuje a odvádí vlhkost od obličeje a poskytuje vysokou úroveň komfortu užívání.
 
SHARP EYE
Zaoblený povrch zorníků je vytvořený válcovou plochou, která ovlivňuje dopad světelných paprskův kolmé rovině na brýle.Zpracování obrazu okem je tak mnohem jednodušší.aby nedocházelo ke zkreslení přenášeného obrazu, jsou zorníky
 
SHARP EYE vybavené optickou korekcí, která zostřuje vidění a zvyšuje vnímání okolních objektů.
 
CHROME
Zorník brýlí pokrytý speciální oděru odolnou zrcadlovou vrstvouv různých barevných odstínech. Výrazně omezují množství světla, které vstupuje do vašich očí tím, že ho jednoduše velkou částí odrazí.
 
MAG TOUCH
Velmi snadná změna sluneční čočky na čirou, jednoduchým bodovým magnetickým systémem.
 
IMPACT PROTECTION
Materiál použitý na výrobu zorníků je tvořen z názaruvzdorného polykarbonátu, vyvinutého spiciálně pro ochranu před hrubým poškožením. Zorníky jsou díky tomu dokonale bezpečné a zároveň lehčí až o 20% oproti běžným plastovým zorníkům.Bezpečnost zorníků R2 garantuje testování v akreditované laboratoři.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu