Völkl Racetiger SL R JR w/PLATE 23/24

Od Renntigera k Racetigerovi, z jedné generace na druhou. Při vývoji Racetiger SL R JR tým R&D úzce spolupracoval s lyžařskými legendami Giorgiem Roccou a Manfredem Prangerem, aby otestovali každou jednotlivou délku lyže ve spolupráci se začínajícími mladými závodníky z různých lyžařských klubů a také s jejich vlastními dětmi (Francesco a Giacomo Rocca plus Mario a Laura Prangerovi). Zpětná vazba od talentovaných mladých sportovců v kombinaci se zkušenostmi starších sportovců významně přispěla k vývoji nových juniorských lyží.

I když jsou všechny délky identicky konstruovány, tloušťka materiálu a jednotlivé proporce každé vrstvy se liší. Torzně měkká špička snižuje torzi přibližně o 60 %. Výsledkem je, že špička lyže reaguje přesněji a přímočařeji, zahájení oblouku je mnohem jednodušší a v celém oblouku je potřeba méně síly. Série se také vyznačuje dvoudílným rozhraním závodní desky, které vytváří mnohem harmoničtější křivku ohybu a rovnoměrně rozkládá přilnavost. 

Délka
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Skladem (1 pár)
Kód: V2310800/150
Značka: Völkl
12 790 Kč –17 % 10 590 Kč
Kategorie: Dětské lyže
Snímek obrazovky 2024 01 24 111116
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA 12 790 Kč –17 %
Spolehlivý prodejce více jak 30 let v oboru
Spolehlivý prodejce 
více jak 30 let v oboru
Doprava zdarma nad 6 000 Kč
Doprava zdarma
nad 6 000 Kč
Odborné poradenství profesionální servis
Odborné poradenství
profesionální servis
Půjčovna špičkového vybavení
Půjčovna
špičkového vybavení

Kategorie

Race

Krojení

113-65-96

ROCKER

Tip Rocker

Jádro

Multilayer Woodcore

Skluznice

P-Tex 4504
 
Určeno pro
Men's , Women's , Youth

Zdatnost lyžaře

Ambitious , Expert

Vázání

bez vázání
 

 

BASE P-TEX 4504:

ski tech base p tex 4504

Slinutý, ultravysokomolekuární polyethylenový základ s extrémně vysokou hustotou. Kromě skvělé odolnosti proti opotřebení a dokonalé absorbce vosku je P-Tex 4504 extrémně rychlý a používá se výhradně na našich špičkových a závodních modelech. Materiál byl vylepšen speciálními přísadami, aby byl tepelně a elektricky vodivý a dokazuje své kvality prémiovým skluzem a maximální rychlostí v závodech.

FULL SIDEWALL:

ski tech full sidewall

Přímý a silný přenos sil bočními stěnami po celé délce lyže.

FULL SIDEWALL ABS:

Specifická syntetický látka celé bočnice umožňuje přesný a přímý přenos síly.

FULL TITANAL:

ski tech full titanial

Díky titanovému plátu jsou lyže agilní a dynamické. Z rychlé odezvy této konstrukce těží zejména přátelé tvrdého, rychlého a agresivního stylu jízdy.

MULTILAYER WOODCORE 1:

ski tech multiplayer woodcore

Boční stěna je laminována do extrémně stabilních vrstev dřeva po stranách sendvičového jádra. V kombinaci s pružnějším a lehčím dřevem zabudovaným do středu konstrukce sendvičového jádra poskytuje četné výhody: Část z tvrdého dřeva bezprostředně přiléhající k bočnici zajišťuje vyšší přenos síly, zlepšuje přilnavost hran a podporuje hranu proti vnějším silám. Nízká hmotnost části z měkkého dřeva uprostřed lyže přináší větší obratnost a ovladatelnost a snižuje celkovou hmotnost lyže. Kombinace obou druhů dřeva procházející celou délkou lyže přispívá k optimálnímu rozložení tuhosti lyže zvyšující přesnost řízení. Je to první a jediná technologie sidewall/core určená pro agresivní použití na sjezdovce a závodění a schopná přinést vítězství i porážku, i když se měří v setinkách sekund.

TAILORED CARBON TIPS:

ski tech tailored carbon tips 1

V tomto inovativním výrobním procesu jsou nové Tailored Carbon Tips vyráběny vyšíváním jednotlivých uhlíkových vláken na nosný materiál. To umožňuje jejich umístění přesně podél napěťových linií, čímž se otevírají zcela nové možnosti pro výkon v přední části lyže, což má rozhodující vliv na ovladatelnost lyže. Tuhost, torzi a tím i vlastnosti lyžování lze specificky nastavit pomocí tloušťky vlákna a milimetrově přesného vyrovnání. Vlákna tak vedou dynamiku do oblastí lyže, kde jsou potřeba. Viditelně integrované Tailored Carbon Tips jsou lehké, umožňují agilní reakci lopaty s menší námahou a rychle nabírají energii. Tailored Carbon Tips tak dosahují nové úrovně přesnosti, přímé odezvy špičky a aktivního potěšení z lyžování.

TIP ROCKER:

ski tech tip rocker
 

Ohýbá se pouze v oblasti špičky, zatímco střed a pata lyže mají tvar camber.

WOODCORE:

ski tech woodcore

Speciální PU konstrukce s dřevěným jádrem v těle lyže.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

volkl logo

 

Od roku 1923 představuje Völkl neomezenou vášeň pro lyžování a výrobu vysoce výkonných produktů. Völkl se sídlem ve Straubingu je největším (a jedním z posledních zbývajících) výrobcem v Německu a naše centrála je jedním z nejmodernějších výrobních závodů na světě.

Zde se high-tech inovace setkává s tradičním řemeslným zpracováním a vytváří ty nejpřesnější, nejkvalitnější a technologicky nejvyspělejší lyže na světě. Náš tým inženýrů, zkušených řemeslníků, kutilů a testerů – stejně jako řada špičkových sportovců a nesčetná vítězství – udělali z Völklu jednu z největších lyžařských značek na světě.

Zpět do obchodu