Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
522 hodnocení
5
516x
4
2x
3
3x
2
0x
1
1x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
ZB
Zdeněk Baloun
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.1.2026
SZ
Stanislav Zušťák
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.1.2026
JM
Jan Milichovsky
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.1.2026
Dobrý poměr cena/výkon. Dcerka spokojená.
JP
Jan Primus
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.1.2026
Jsou to zkušení borci!
PC
Petra Cábová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.1.2026
Největší spokojenost! Rychlé dodání, super cena.
LŠ
Lenka Šimková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.1.2026
PD
Pavel Daňha
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.1.2026
RB
Radek Bureš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.1.2026
Super služba a ochota.
JM
Josef Mastny
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.1.2026
DK
Daniel Kocánek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.1.2026
MZ
Martin Zeman
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.1.2026
MB
Martin Bezděk
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.1.2026
Rychlé dodání zboží za nejvýhodnější cenu, doporučuji 😉
FŠ
František Škopek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.1.2026
VP
Vladimír Poláček
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.1.2026
👍👍👍👍👍
PS
Petr Soukup
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.1.2026
Doporučuji
LA
Lenka Wallenfels Alferyová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.1.2026
Velmi spokojena s rychlou expedici a dodavkou zbozi, osobne volali z eshopu a upravili delku holi pro dite, bezky i vybava na bezky jsme velmi spokojeni , kvalitni vyrobky. Doporucuji.
ZS
Zdeněk Sedmík
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.1.2026
SB
Stanislav Bejček
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.1.2026
DJ
Daniel Jirsa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.1.2026
Rychlé vyřízení.
LŠ
Lucie Švamberková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.1.2026
Spokojenost veliká!!!
Kupovala jsem si lyže přes internet, sice jsem měla informace nastudované, ale nakonec jsem moc ocenila konzultaci po tlf. Vše vysvětleno a také pochopeno :-) nejvíce se mi líbilo, že mi nebylo nuceno si koupit ten nejdražší produkt. Za mě velká spokojenost. Jen škoda, že je to pro mě tak daleko.
Doporučuji...
