Dalbello DS AX 100 GW BLACK/BLACK

2 hodnocení
Značka: DALBELLO

Výkon se snoubí s pohodlím! DS AX 100 GW s předmontovanou podrážkou GripWalk je určena pro zkušené lyžaře se solidními dovednostmi,
kteří ocení lehké a přesné ovládání pro příjemně sportovní den na sjezdovce.

DS 100 AX GW je vhodná bota pro zkušené lyžaře se solidními dovednostmi, kteří chtějí botu, která nabízí o něco více prostoru pro nohy, aniž by to bylo na úkor přesnosti nebo výkonu. Průžný flex index 100 a šířka kopyta 100mm dělají lyžování zábavnější než kdy předtím a to i při dlouhém celodenním lyžování

Díky exkulzivnímu designu, který používá dvě různě tvrdosti mateirálu pro skelet a Powercage, nabízí DS 100 ideální kombinaci výkonu a pohodlí. Flexibilní ovládání, přenos síly a snadné nastupování a vystupování jsou znatelně lepší než u ostatních lyžařských bot.

Technologie MyFit umožňuje dokonalé přizpůsobení botičky a skeletu vašim nohám. 

Podrážky GripWalk jsou standartní výbavou tohoto modelu, verze GW umožňuje mnohem pohodlnější chůzi a poskytuje lepší přilnavost na sněhu a na ledu.

 

Dalbello_Last102-Flex100

Varianta:
Dostupnost Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Kód: 3570/MP 3570/MP2 D2204002.10/MP2 D2204002.10/MP3 3570/MP3 Zvolte variantu
8 890 Kč –15 % 7 490 Kč
Dalbello DS AX 100 GW BLACK/BLACK
2 hodnocení
Značka: DALBELLO
as xx
Novinka Tip
8 890 Kč –15 %
5,0 2 hodnocení

 

 • Overlap design

  Pro všechny kategorie, kde je vyžadována vysoká síla, přesnost a kontrola, jsme postavili boty s tradiční překrývající se konstrukcí. Architektura se skládá ze dvou částí – spodní skořepiny a horní manžety – a přenáší sílu přímo na lyži a vázání. Definovaná flex a tradiční síla odrazu poskytují přesné ovládání a perfektně fungují na upravených svazích.
 • MyFit

  Botový systém My Fit umožňuje snadné a rychlé nastavení skořepiny i vnitřní boty. Díky předem vytvarovaným anatomickým konturám ve skořepině se každá bota My Fit projeví s výhodou hned při prvním nazutí. V závislosti na vnitřní botě netrvá tepelné tvarování déle než 8 minut a flex zůstává nedotčen. To zaručuje nejlepší výkon a nejpohodlnější pohodlí po celý den!

 • POWERCAGE je revoluční vnější vyztužený kloub Dalbello pro lepší přenos síly a lepší výkon.

 • GripWalk

  GripWalk obsahuje kopolymerovou podrážku s rocker profilem. Konvexní tvar a žebrovaný běhoun gumy poskytují nejlepší pohodlí při chůzi a znatelný záběr. Podrážky GripWalk jsou perfektními tuningovými díly pro 90 % lyžařských bot Dalbello a fungují bez výškového nastavení na vázání GripWalk.
 • Contour 4

  Konstrukce Contour 4 je exkluzivní Dalbello technologie, která anatomicky a pohodlně obepíná chodidlo ve čtyřech citlivých fit bodech: pata, kotník, scaphoideum a metatarsus. Přesný obrys ve spodní/vnitřní části skořepiny zajišťuje přesné usazení a minimalizuje nutné změny skořepiny.
 • IF Liner

  IF Liner znamená Instant Fit vnitřní bota a to je přesně to, co znamená - okamžité padnutí hned od prvního kroku! Všechny IF Linery lze navíc upravit za pouhé 4 minuty v určité oblasti (40 - 80 %, v závislosti na modelu) teplem, aby bylo dosaženo přesného a individuálního padnutí s velkým paměťovým efektem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lyžařské boty
Záruka: 2 roky