Völkl Deacon 72 + RMOTION3 12 GW BLACK 23/24

Dalo by se říci, že termín „all-mountain“ byl vytvořen právě pro Deacon. Dlouhé, střední nebo ostré, krátké zatáčky, křižování nebo lyžování na hranici rychlosti, rozbouřené nebo upravené sjezdovky – pokud jste ambiciózní v carvingu, už nehledejte. S šířkou pod botou 72 mm je Deacon skvělý pro každého, kdo rád rychle vyřezává každý rádius a někdy se opravdu nechá vytrhnout. Kompletně přepracovaný a navržený v jasných barvách pro letošní zimu, Deacon 72 nelze na sjezdovkách přehlédnout. S odlišnou geometrií, rozšířenou špičkou a zkráceným rockerem špičky a paty zvládá tento silák každý poloměr zatáčky a díky o dva milimetry užšímu středu dokáže překlápět hrany ještě rychleji.

Dlouhé, střední nebo krátké zatáčky – pokud jste ambiciózní v oblasti výkonu, už nehledejte. Jeho všestrannost umocňují Tailored Carbon Tips. Uhlíková vlákna aplikovaná pomocí exkluzivního procesu Völkl Tailored Fiber Placement (TFP) umožňují našim inženýrům ovlivňovat chování křivek s velkou přesností. Síla a zarovnání vláken definují sílu, kterou musíte použít, a energii, která se hromadí tam, kde je potřeba. Zvláštností je hbitá reakce lopaty. To znamená, že jakmile začnete zatáčet, lyže se začne řídit měřeným a kontrolovaným způsobem v závislosti na použití hran. Tato konstrukce také umožňuje nižší hmotnost bez ztráty stability.

V neposlední řadě TFP umožňuje našim designérům přizpůsobit každou délku požadavkům každé cílové skupiny. Celá řada Deacon je vyrobena z 3D.Glass v přední a zadní části, zatímco lyže jsou postaveny na našem proslulém vícevrstvém dřevěném jádru s kombinací topolu a buku. Dvě plné vrstvy Titanalu dodávají lyži její známý elán. Jízdu Deacon 72 podporuje i vázání R-Motion 3 GW. Zkrácená deska v kombinaci s širším vzorem otvorů poskytuje silnější, přímější přenos síly a pomáhá vám rychleji přepínat hrany. Skutečným vrcholem však je, že dva zadní šrouby již nejsou upevněny, což umožňuje vázání klouzat. Díky zlepšené přilnavosti hran se lyže harmonicky pohybuje po celé linii oblouku, aniž by byla blokována. Sečteno a podtrženo, zatáčení s Deacon 72 vyžaduje znatelně méně síly. Pro mladší a lehčí jezdce je nyní Deacon 72 poprvé k dispozici v délce pod 160 cm – přesněji 158.

Délka
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno
Kód: V2311025.201/173
Značka: Völkl
25 490 Kč –28 % 18 190 Kč
Kategorie: Pánské lyže
Snímek obrazovky 2024 01 05 141008
Akce Novinka
25 490 Kč –28 %
Spolehlivý prodejce více jak 30 let v oboru
Spolehlivý prodejce 
více jak 30 let v oboru
Doprava zdarma nad 6 000 Kč
Doprava zdarma
nad 6 000 Kč
Odborné poradenství profesionální servis
Odborné poradenství
profesionální servis
Půjčovna špičkového vybavení
Půjčovna
špičkového vybavení

 

 

Délky

158, 163, 168, 173,178

Kategorie

Race

Krojení

125-72-103

ROCKER

Tip Rocker

Jádro

Multilayer Woodcore

Skluznice

P-Tex 4504
 
Určeno pro
Men's , Women's , Youth

Zdatnost lyžaře

Ambitious , Expert

Vázání

rMotion 3 GW
 

3D.GLASS:

Ve srovnání s klasickými sklolaminátovými konstrukcemi mají trojrozměrné a vícenásobně skládané skleněné vrstvy ve špičce a v oblasti patky to má za následek zvýšenou přilnavost hran a živější chování při odrazu v zatáčkách. 1 3D.GLASS je integrováno ve špičce a patce lyže // ploché sklo pod vázáním změkčuje střed // variabilní zatáčení při jakékoli rychlosti 2 SKLO NAD BOČNICÍ // poskytuje dodatečnou podporu pro vynikající přilnavost hran na zledovatělém povrchu 3 VERTIKÁLNÍ SKLO V OBLASTI špičky a paty // více pop pro rychlejší změny z hrany na hranu

ski tech 3d glass

 

BASE P-TEX 4504:

ski tech base p tex 4504

Slinutý, ultravysokomolekuární polyethylenový základ s extrémně vysokou hustotou. Kromě skvělé odolnosti proti opotřebení a dokonalé absorbce vosku je P-Tex 4504 extrémně rychlý a používá se výhradně na našich špičkových a závodních modelech. Materiál byl vylepšen speciálními přísadami, aby byl tepelně a elektricky vodivý a dokazuje své kvality prémiovým skluzem a maximální rychlostí v závodech.

FULL SIDEWALL:

ski tech full sidewall

Přímý a silný přenos sil bočními stěnami po celé délce lyže.

FULL SIDEWALL ABS:

Specifická syntetický látka celé bočnice umožňuje přesný a přímý přenos síly.

FULL TITANAL:

ski tech full titanial

Díky titanovému plátu jsou lyže agilní a dynamické. Z rychlé odezvy této konstrukce těží zejména přátelé tvrdého, rychlého a agresivního stylu jízdy.

MULTILAYER WOODCORE 1:

ski tech multiplayer woodcore

Boční stěna je laminována do extrémně stabilních vrstev dřeva po stranách sendvičového jádra. V kombinaci s pružnějším a lehčím dřevem zabudovaným do středu konstrukce sendvičového jádra poskytuje četné výhody: Část z tvrdého dřeva bezprostředně přiléhající k bočnici zajišťuje vyšší přenos síly, zlepšuje přilnavost hran a podporuje hranu proti vnějším silám. Nízká hmotnost části z měkkého dřeva uprostřed lyže přináší větší obratnost a ovladatelnost a snižuje celkovou hmotnost lyže. Kombinace obou druhů dřeva procházející celou délkou lyže přispívá k optimálnímu rozložení tuhosti lyže zvyšující přesnost řízení. Je to první a jediná technologie sidewall/core určená pro agresivní použití na sjezdovce a závodění a schopná přinést vítězství i porážku, i když se měří v setinkách sekund.

TAILORED CARBON TIPS:

ski tech tailored carbon tips 1

V tomto inovativním výrobním procesu jsou nové Tailored Carbon Tips vyráběny vyšíváním jednotlivých uhlíkových vláken na nosný materiál. To umožňuje jejich umístění přesně podél napěťových linií, čímž se otevírají zcela nové možnosti pro výkon v přední části lyže, což má rozhodující vliv na ovladatelnost lyže. Tuhost, torzi a tím i vlastnosti lyžování lze specificky nastavit pomocí tloušťky vlákna a milimetrově přesného vyrovnání. Vlákna tak vedou dynamiku do oblastí lyže, kde jsou potřeba. Viditelně integrované Tailored Carbon Tips jsou lehké, umožňují agilní reakci lopaty s menší námahou a rychle nabírají energii. Tailored Carbon Tips tak dosahují nové úrovně přesnosti, přímé odezvy špičky a aktivního potěšení z lyžování.

TIP ROCKER:

ski tech tip rocker
 

Ohýbá se pouze v oblasti špičky, zatímco střed a pata lyže mají tvar camber.

WOODCORE:

ski tech woodcore

Speciální PU konstrukce s dřevěným jádrem v těle lyže.

RMOTION 3 GW:

ski tech rmotion 3 gw

Exkulzivní systém vázání desek Marker Völkl pro lyže nejvyšší třídy. Hladké a konzistentní driftování při střední rychlosti, těsnější zatíčky s menší námahou při vyšších rychlostech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

volkl logo

 

Od roku 1923 představuje Völkl neomezenou vášeň pro lyžování a výrobu vysoce výkonných produktů. Völkl se sídlem ve Straubingu je největším (a jedním z posledních zbývajících) výrobcem v Německu a naše centrála je jedním z nejmodernějších výrobních závodů na světě.

Zde se high-tech inovace setkává s tradičním řemeslným zpracováním a vytváří ty nejpřesnější, nejkvalitnější a technologicky nejvyspělejší lyže na světě. Náš tým inženýrů, zkušených řemeslníků, kutilů a testerů – stejně jako řada špičkových sportovců a nesčetná vítězství – udělali z Völklu jednu z největších lyžařských značek na světě.

Zpět do obchodu