Völkl Racetiger SC Black Vmotion3 + VMOTION 10 GW BLACK 23/24

Preferujete ostře řezané oblouky, vždy svým tempem, nejlépe na hraně. Když se podíváte zpět, vaše dráha "maluje" malé až střední poloměry ? Na upravených sjezdovkách si zkrátka užijete nejvíc zábavy, protože právě zde můžete vypustit páru. Rychlé a hravé. Pak je to vaše lyže! Racetiger SC s titanalovým pásem, letos s o něco širší karbonovou špičkou, zaujme extrémní lehkostí zatáčení, ale i tak se s ním dá jezdit plynule a vyváženě. Racetiger SC samozřejmě vyžaduje určité zkušenosti, ale je to slalomka s širokým využitím a pro sportovní lyžaře až překvapivě snadno ovladatelná. Nabízí hodně kontroly na limitu, ale stejně dobře můžete brzdit, pokud chcete zvolnit. Užijte si své lyžování v té nejkrásnější podobě!

Délka
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Skladem (1 pár)
Kód: V2310007/158
Značka: Völkl
22 490 Kč –35 % 14 550 Kč
Kategorie: Pánské lyže
4753 v2310007 voelkl skis racetiger sc black front
Tip Výprodej
22 490 Kč –35 %
Spolehlivý prodejce více jak 30 let v oboru
Spolehlivý prodejce 
více jak 30 let v oboru
Doprava zdarma nad 6 000 Kč
Doprava zdarma
nad 6 000 Kč
Odborné poradenství profesionální servis
Odborné poradenství
profesionální servis
Půjčovna špičkového vybavení
Půjčovna
špičkového vybavení

VYKROJENÍ:
123/68/102

ROCKER:
Tip Rocker - lehce přizvednutá špička usnadňuje zahájení oblouku

DÉLKA (cm) / RÁDIUS (m):

158/11.8
165/13.1
172/15.3

JÁDRO:
 MULTILAYER WOODCORE Kombinace lehčího a měkčího topolového dřeva a těžšího a pevnějšího bukového dřeva. poskytuje cílové skupině lyžařů specifickou kombinaci mezi nízkou hmotností, pevností, odolností a tlumením vibrací. Buk se obvykle soustředí tam, kde je potřeba největší síla. v lyži nejvíce potřeba - například pod vázáním nebo podél hran a bočních stěn.

VÁZÁNÍ:

  • vMotion 12 Grip Walk na desce vMotion 3
  • rozsah DIN 4-120
  • hmotnost lyžaře: 40 - 120 kg

HMOTNOST (s vázáním):
2850g (165cm)

ÚROVEŇ LYŽAŘE:
pokročilý

VHODNÝ TERÉN:
upravený

3D.GLASS:

ski tech 3d glass

 Ve srovnání s klasickými sklolaminátovými konstrukcemi mají trojrozměrné a vícenásobně skládané skleněné vrstvy ve špičce a v oblasti patky to má za následek zvýšenou přilnavost hran a živější chování při odrazu v zatáčkách. 1 3D.GLASS je integrováno ve špičce a patce lyže // ploché sklo pod vázáním změkčuje střed // variabilní zatáčení při jakékoli rychlosti 2 SKLO NAD BOČNICÍ // poskytuje dodatečnou podporu pro vynikající přilnavost hran na zledovatělém povrchu 3 VERTIKÁLNÍ SKLO V OBLASTI špičky a paty // více pop pro rychlejší změny z hrany na hranu

BASE P-TEX 2100:

je sintrovaný ultravysokomolekulární polyethylen s vysokou hustotou, který vykazuje skvělé skluzné vlastnosti na sněhu.

ski tech base p tex 2100

 

FULL SIDEWALL:

Přímý a silný přenos výkonu s bočními stěnami po celé délce.

ski tech full sidewall

 

FULL SIDEWALL / MINI CAP:

Konstrukce celé bočnice s překrývající se mini krytkou pro zajištění nejlepší odolnosti.

ski tech full sidewall mini cap

 

MULTILAYER WOODCORE 1:

Boční stěna je laminována do extrémně stabilních vrstev dřeva po stranách sendvičového jádra. V kombinaci s pružnějším a lehčím dřevem zabudovaným do středu konstrukce sendvičového jádra poskytuje četné výhody: Část z tvrdého dřeva bezprostředně přiléhající k bočnici zajišťuje vyšší přenos síly, zlepšuje přilnavost hran a podporuje hranu proti vnějším silám. Nízká hmotnost části z měkkého dřeva uprostřed lyže přináší větší obratnost a ovladatelnost a snižuje celkovou hmotnost lyže. Kombinace obou druhů dřeva procházející celou délkou lyže přispívá k optimálnímu rozložení tuhosti lyže zvyšující přesnost řízení. Je to první a jediná technologie sidewall/core určená pro agresivní použití na sjezdovce a závodění a schopná přinést vítězství i porážku, i když se měří v setinkách sekund.

ski tech multiplayer woodcore

 

TAILORED CARBON TIPS:

V tomto inovativním výrobním procesu jsou nové Tailored Carbon Tips vyráběny vyšíváním jednotlivých uhlíkových vláken na nosný materiál. To umožňuje jejich umístění přesně podél napěťových linií, čímž se otevírají zcela nové možnosti pro výkon v přední části lyže, což má rozhodující vliv na ovladatelnost lyže. Tuhost, torzi a tím i vlastnosti lyžování lze specificky nastavit pomocí tloušťky vlákna a milimetrově přesného vyrovnání. Vlákna tak vedou dynamiku do oblastí lyže, kde jsou potřeba. Viditelně integrované Tailored Carbon Tips jsou lehké, umožňují agilní reakci lopaty s menší námahou a rychle nabírají energii. Tailored Carbon Tips tak dosahují nové úrovně přesnosti, přímé odezvy špičky a aktivního potěšení z lyžování.

ski tech tailored carbon tips 1
 

TIP ROCKER:

Charakter: Ohýbá se pouze nahoru v oblasti lopaty, zatímco střed a patka lyže mají tvar camber.

ski tech tip rocker

 

TITANAL BAND:

pás dynamické oceli, který vyztužuje dřevěné jádro a zlepšuje vlastnosti lyže

ski tech titanial band
 

WOODCORE:

Speciální PU konstrukce s dřevěným jádrem v těle lyže.

ski tech woodcore

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

 

volkl logo

 

Od roku 1923 představuje Völkl neomezenou vášeň pro lyžování a výrobu vysoce výkonných produktů. Völkl se sídlem ve Straubingu je největším (a jedním z posledních zbývajících) výrobcem v Německu a naše centrála je jedním z nejmodernějších výrobních závodů na světě.

Zde se high-tech inovace setkává s tradičním řemeslným zpracováním a vytváří ty nejpřesnější, nejkvalitnější a technologicky nejvyspělejší lyže na světě. Náš tým inženýrů, zkušených řemeslníků, kutilů a testerů – stejně jako řada špičkových sportovců a nesčetná vítězství – udělali z Völklu jednu z největších lyžařských značek na světě.

Zpět do obchodu