Völkl RACETIGER SL 100 YEARS LTD 2024 + Rmotion3 14 GW 2023/24

Ke 100. výročí má Völkl pro všechny lyžařské nadšence speciální překvapení! Uvádějí na trh limitovanou verzi RACETIGER SL a celá věc je prostě ohromující! K dispozici je pouze 1923 párů a to dělá toto výročí velmi výjimečným!

 Žádný jiný Völkl, představený v roce 1973 jako Renntiger, neztělesňuje výkon a úspěch tak jako Racetiger. Racetiger SL si přijde na své na slalomových tratích a na obecných sjezdovkách v úzkých zatáčkách a všude tam, kde potřebujete bleskově rychlé změny oblouků, odezvu a trvale vynikající skluz. Racetiger SL je vybaven technologií Tailored Carbon Tips. Karbonová vlákna  zajišťují, že jsou za jízdy dynamické síly přenášeny do těch oblastí lyže, kde je potřeba. Síla a zarovnání vláken definují sílu, kterou musíte použít, a energii, která se hromadí přesně na správných místech, což znamená hbitou reakci špičky s přesnou odezvou v okamžiku, kdy zahájíte zatáčku. SL lze řídit i v těch nejužších zatáčkách s menším příkonem, ale bez jakýchkoli ztrát na přesnosti a kontrole

Od každého modelu bude k dispozici pouze 1923 párů – proč 1923? Hádejte! Už brzy budou lyže k dostání ve vybraných prodejnách Völkl. A stojí za pozornost, protože to je bez nadsázky lyže investiční. Každý pár je unikát a nese plaketu s vyraženým výrobním číslem: tedy 1 až 1923. Na desce vázání najdete logo 100 let a na skluznici podpisy všech lidí, kteří se na jejich výrobě podíleli. Přesně řečeno, podpisy dokumentují, kolik výrobních kroků s lidským faktorem je k vyrobení lyže zapotřebí – více než 125.

Délka
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Skladem (1 pár)
Kód: V2311501.302/165
Značka: Völkl
27 990 Kč –15 % 23 550 Kč
Kategorie: Pánské lyže
ltd supr
Akce Novinka Tip
27 990 Kč –15 %
Spolehlivý prodejce více jak 30 let v oboru
Spolehlivý prodejce 
více jak 30 let v oboru
Doprava zdarma nad 6 000 Kč
Doprava zdarma
nad 6 000 Kč
Odborné poradenství profesionální servis
Odborné poradenství
profesionální servis
Půjčovna špičkového vybavení
Půjčovna
špičkového vybavení

 

 

SPECIFIKACE:

 

Délky

155,160,165

Kategorie

Race

Krojení

126-67-102

ROCKER

Tip Rocker

Jádro

Multilayer Woodcore

Skluznice

P-Tex 4504
 
Určeno pro
Men's , Women's 

Zdatnost lyžaře

Ambitious , Expert

Vázání

rMotion 3 GW
 

3D.GLASS:

Ve srovnání s klasickými sklolaminátovými konstrukcemi mají trojrozměrné a vícenásobně skládané skleněné vrstvy ve špičce a v oblasti patky to má za následek zvýšenou přilnavost hran a živější chování při odrazu v zatáčkách. 1 3D.GLASS je integrováno ve špičce a patce lyže // ploché sklo pod vázáním změkčuje střed // variabilní zatáčení při jakékoli rychlosti 2 SKLO NAD BOČNICÍ // poskytuje dodatečnou podporu pro vynikající přilnavost hran na zledovatělém povrchu 3 VERTIKÁLNÍ SKLO V OBLASTI špičky a paty // více pop pro rychlejší změny z hrany na hranu

ski tech 3d glass

 

BASE P-TEX 4504:

ski tech base p tex 4504

Slinutý, ultravysokomolekuární polyethylenový základ s extrémně vysokou hustotou. Kromě skvělé odolnosti proti opotřebení a dokonalé absorbce vosku je P-Tex 4504 extrémně rychlý a používá se výhradně na našich špičkových a závodních modelech. Materiál byl vylepšen speciálními přísadami, aby byl tepelně a elektricky vodivý a dokazuje své kvality prémiovým skluzem a maximální rychlostí v závodech.

FULL SIDEWALL:

ski tech full sidewall

Přímý a silný přenos sil bočními stěnami po celé délce lyže.

FULL SIDEWALL ABS:

Specifická syntetický látka celé bočnice umožňuje přesný a přímý přenos síly.

FULL TITANAL:

ski tech full titanial

Díky titanovému plátu jsou lyže agilní a dynamické. Z rychlé odezvy této konstrukce těží zejména přátelé tvrdého, rychlého a agresivního stylu jízdy.

MULTILAYER WOODCORE 1:

ski tech multiplayer woodcore

Boční stěna je laminována do extrémně stabilních vrstev dřeva po stranách sendvičového jádra. V kombinaci s pružnějším a lehčím dřevem zabudovaným do středu konstrukce sendvičového jádra poskytuje četné výhody: Část z tvrdého dřeva bezprostředně přiléhající k bočnici zajišťuje vyšší přenos síly, zlepšuje přilnavost hran a podporuje hranu proti vnějším silám. Nízká hmotnost části z měkkého dřeva uprostřed lyže přináší větší obratnost a ovladatelnost a snižuje celkovou hmotnost lyže. Kombinace obou druhů dřeva procházející celou délkou lyže přispívá k optimálnímu rozložení tuhosti lyže zvyšující přesnost řízení. Je to první a jediná technologie sidewall/core určená pro agresivní použití na sjezdovce a závodění a schopná přinést vítězství i porážku, i když se měří v setinkách sekund.

TAILORED CARBON TIPS:

ski tech tailored carbon tips 1

V tomto inovativním výrobním procesu jsou nové Tailored Carbon Tips vyráběny vyšíváním jednotlivých uhlíkových vláken na nosný materiál. To umožňuje jejich umístění přesně podél napěťových linií, čímž se otevírají zcela nové možnosti pro výkon v přední části lyže, což má rozhodující vliv na ovladatelnost lyže. Tuhost, torzi a tím i vlastnosti lyžování lze specificky nastavit pomocí tloušťky vlákna a milimetrově přesného vyrovnání. Vlákna tak vedou dynamiku do oblastí lyže, kde jsou potřeba. Viditelně integrované Tailored Carbon Tips jsou lehké, umožňují agilní reakci lopaty s menší námahou a rychle nabírají energii. Tailored Carbon Tips tak dosahují nové úrovně přesnosti, přímé odezvy špičky a aktivního potěšení z lyžování.

TIP ROCKER:

ski tech tip rocker
 

Ohýbá se pouze v oblasti špičky, zatímco střed a pata lyže mají tvar camber.

WOODCORE:

ski tech woodcore

Speciální PU konstrukce s dřevěným jádrem v těle lyže.

RMOTION 3 GW:

ski tech rmotion 3 gw

Exkulzivní systém vázání desek Marker Völkl pro lyže nejvyšší třídy. Hladké a konzistentní driftování při střední rychlosti, těsnější zatíčky s menší námahou při vyšších rychlostech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

volkl logo

 

Od roku 1923 představuje Völkl neomezenou vášeň pro lyžování a výrobu vysoce výkonných produktů. Völkl se sídlem ve Straubingu je největším (a jedním z posledních zbývajících) výrobcem v Německu a naše centrála je jedním z nejmodernějších výrobních závodů na světě.

Zde se high-tech inovace setkává s tradičním řemeslným zpracováním a vytváří ty nejpřesnější, nejkvalitnější a technologicky nejvyspělejší lyže na světě. Náš tým inženýrů, zkušených řemeslníků, kutilů a testerů – stejně jako řada špičkových sportovců a nesčetná vítězství – udělali z Völklu jednu z největších lyžařských značek na světě.

Zpět do obchodu