Völkl Racetiger RC RED Vmotion3 + VMOTION 12 GW blk/red 24/25 - TESTOVACÍ Montáž vázání a zažehlení skluzným voskem zdarma!

Máte rádi rychlé a delší oblouky upravených sjezdovkách ? Středně dlouhé až opravdu dlouhé zatáčky vám vhání slzy radosti do očí? Pak je to vaše lyže! Racetiger RC s titanalovým páskem a mírně rozšířenou karbonovou špičkou - ve srovnání s loňským modelem - zaujme svou vyvážeností a obratností. Univerzální mezi závodními lyžemi jsou RC, které se pro zkušené lyžaře překvapivě snadno ovládají.

Lyže jsou úžasně snadno ovladatelné i při nižších rychlostech. Požitek z carvingu v celé své kráse! Pozoruhodné z hlediska jízdních vlastností jsou Tailored Carbon Tips, které znatelně snižují množství potřebné síly, zejména při zahájení oblouku. Integrované karbonové proužky směrují výkon přesně tam, kde je potřeba. Titanalový pás poskytuje potřebnou tuhost, zajišťuje agilitu a vyvážené driftovací vlastnosti. Nový Racetiger RC se zkrátka stal sportovnějším. Užší středová šířka ve srovnání s předloňským modelem umožňuje rychlejší změny hran a celkově dynamičtější styl jízdy.

 

 

Lyže po kompletním servisu, testované dva dny na perfektních sněhových podmínkách - bez známek použití. Pro bližší info neváhejte napsat.

Délka
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Skladem (1 pár)
Kód: V2411006.006/172
Značka: Völkl
22 490 Kč –20 % 17 990 Kč
v2411006.006 5
Akce Tip Výprodej
22 490 Kč –20 %
Spolehlivý prodejce více jak 30 let v oboru
Spolehlivý prodejce 
více jak 30 let v oboru
Doprava zdarma nad 6 000 Kč
Doprava zdarma
nad 6 000 Kč
Odborné poradenství profesionální servis
Odborné poradenství
profesionální servis
Půjčovna špičkového vybavení
Půjčovna
špičkového vybavení
 

VYKROJENÍ:
121,5/69/100

ROCKER:
Tip Rocker - lehce přizvednutá špička usnadňuje zahájení oblouku

DÉLKA (cm) / RÁDIUS (m):

158/11.8
165/13.9
172/15.3

JÁDRO:


 MULTILAYER WOODCORE Kombinace lehčího a měkčího topolového dřeva a těžšího a pevnějšího bukového dřeva. poskytuje cílové skupině lyžařů specifickou kombinaci mezi nízkou hmotností, pevností, odolností a tlumením vibrací. Buk se obvykle soustředí tam, kde je potřeba největší síla. v lyži nejvíce potřeba - například pod vázáním nebo podél hran a bočních stěn.

VÁZÁNÍ:

  • vMotion 12 Grip Walk na desce vMotion 3
  • rozsah DIN 4-12
  • hmotnost lyžaře: 40 - 120 kg

HMOTNOST (s vázáním):
2960g (172cm 1 lyže)

ÚROVEŇ LYŽAŘE:
pokročilý

VHODNÝ TERÉN:
upravený

 

 

TECHNOLOGIE

3D.GLASS:

ski tech 3d glass

Ve srovnání s klasickými sklolaminátovými konstrukcemi mají trojrozměrné a vícenásobně skládané skleněné vrstvy ve špičce a v oblasti patky to má za následek zvýšenou přilnavost hran a živější chování při odrazu v zatáčkách. 1 3D.GLASS je integrováno ve špičce a patce lyže // ploché sklo pod vázáním změkčuje střed // variabilní zatáčení při jakékoli rychlosti 2 SKLO NAD BOČNICÍ // poskytuje dodatečnou podporu pro vynikající přilnavost hran na zledovatělém povrchu 3 VERTIKÁLNÍ SKLO V OBLASTI špičky a paty // více pop pro rychlejší změny z hrany na hranu

SKLUZNICE P-TEX 2100:

ski tech base p tex 2100
Sintrovaná vysokohustotní a vysokomolekulární polyethylenová skluznice
se skvělými skluznými vlastnostmi a odolností.

FULL SIDEWALL:

ski tech full sidewall
Přímý a silný přenos síly s bočnicemi po celé délce.

FULL SIDEWALL / MINI CAP:

ski tech full sidewall mini cap
Konstrukce celé bočnice s překrývající se mini cap pro zajištění nejlepší odolnosti.

MULTILAYER WOODCORE 1:

ski tech multiplayer woodcore

Boční stěna je laminovaní do extrémně stabilních vrstev dřeva po stranách sendvičového jádra. V kombinaci s pružnějším a lehčím dřevem zabudovaným do středu konstrukce sendvičového jádra poskytuje četné výhody: Část z tvrdého dřeva bezprostředně přiléhající k bočnici zajišťuje vyšší přenos síly, zlepšuje přilnavost hran a podporuje hranu proti vnějším silám. Nízká hmotnost části z měkkého dřeva uprostřed lyže přináší větší obratnost a ovladatelnost a snižuje celkovou hmotnost lyže. Kombinace obou druhů dřeva procházející celou délkou lyže přispívá k optimálnímu rozložení tuhosti lyže zvyšující přesnost řízení. Je to první a jediná technologie sidewall/core určená pro agresivní použití na sjezdovce a závodění a schopná přinést vítězství i porážku, i když se měří v setinkách sekund.

TAILORED CARBON TIPS:

ski tech tailored carbon tips 1

V tomto inovativním výrobním procesu jsou nové Tailored Carbon Tips vyrýběny vyšíváním jednotlivých uhlíkových vláken na nosný materiál. To umožňuje jejich umístění přesně podél napěťových liníí, čímž se otevírají zcela nové možnosti pro výkon v přední části lyže, což má rozhodující vliv na ovladatelnost lyže. Tuhost, torzi a tím i vlastnosti lyžování lze specificky nastavit pomocí tloušťky vlákna a  milimetrově přesného  vyrovnání. Vlákna tak vedou dynamiku do oblastí lyže, kde jsou potřeba. Viditelně integrované Tailored Carbon Tips jsou lehké, umožňují agilní reakci špičky s menší námahou a rychle nabírají energii. Tailored Carbon Tips tak dosahují nové úrovně přesnosti, přímé odezvy špičky a aktivního potěšení z lyžování.

TIP ROCKER:

ski tech tip rocker

Charakter: Ohýbá se pouze nahoru v oblasti špičky, zatím co stžed a patka lyže mají tvar camber.

TITANAL BAND:

ski tech titanial band

Pás dynamické oceli, který vyztužuje dřevěné jádro a zlepšuje vlastnosti lyže

WOODCORE:

ski tech woodcore

Speciální PU konstrukce s dřevěným jádrem z buku a topolu v těle lyže.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

volkl logo

 

Od roku 1923 představuje Völkl neomezenou vášeň pro lyžování a výrobu vysoce výkonných produktů. Völkl se sídlem ve Straubingu je největším (a jedním z posledních zbývajících) výrobcem v Německu a naše centrála je jedním z nejmodernějších výrobních závodů na světě.

Zde se high-tech inovace setkává s tradičním řemeslným zpracováním a vytváří ty nejpřesnější, nejkvalitnější a technologicky nejvyspělejší lyže na světě. Náš tým inženýrů, zkušených řemeslníků, kutilů a testerů – stejně jako řada špičkových sportovců a nesčetná vítězství – udělali z Völklu jednu z největších lyžařských značek na světě.

Zpět do obchodu