Skialpové lyže ELAN IBEX 94 CARBON + stoupací pásy IBEX

Neohodnoceno
Značka: ELAN

Řada lyží IBEX je určena pro ty, kteří nechtějí pro cestu nahoru používat lanovky a své oblouky si chtějí zasloužit. Ať zlepšujete svou fyzičku nebo chcete zažít nějaké dobrodružství, lyže IBEX mají díky dřevěnému jádru Tubelite sníženou hmotnost a zlepšenou efektivitu.

Díky technologii Bridge budou tyto lyže při sjezdu stabilní a poskytnou bezpečnou a sebevědomou jízdu. Během výstupu nebo při sjezdu, kolekce lyží Elan Adventure nastavuje standardy u vysoce výkonných touringových lyží.

Technologie Bridge snižuje hmotnost lyže, zlepšuje torzní stabilitu a zaručuje naprosto efektivní přenos sil na hrany. Unikátní inovativní 3D tvar zabraňuje ulpívání sněhu na lyži. Dřevěné jádro je vyztuženo výplněmi VaporTip, které přispívají k plynulosti jízdy a další redukci hmotnosti. Lyže Ibex 94 Carbon jsou určeny pro náročnější terén a hlubší sníh, využívají všechny výhody odlehčených technologií na širší platformě.

Varianta:
Dostupnost Skladem (1 sada)
Můžeme doručit do:
6.12.2023
Kód: ADKEUD19/170
20 490 Kč –24 % 15 490 Kč
Skialpové lyže ELAN IBEX 94 CARBON + stoupací pásy IBEX
Neohodnoceno
Značka: ELAN
elan ibex 94 carbon 2d kv
Akce Tip
20 490 Kč –24 %
KATEGORIE: Skialpové lyže
AKTIVITY: Lyžování
BARVA: Oranžová
MATERIÁL: Mountain Rocker/Bridge Technology
POHLAVÍ: Unisex
VELIKOST: 170177184
ZNAČKA: ELAN
SEZÓNA: podzim/zima
ROK: 2020
TYP LYŽAŘE: Sportovní
TYP LYŽE: All-MOUNTAIN
JÁDRO: TubeLite Woodcore
KONSTRUKCE: Mountain Rocker/Bridge Technology
TECHNOLOGIE: Bridge Technology, TubeLite Woodcore, Carbon Rods, Vapor Inserts, CYA Plate, Fibreglass
GEOMETRIE: 130/94/111
DÉLKA RÁDIUS: 163(18.9), 170(20.1), 177(21.2), 184(22.7)
SYSTÉM PODLOŽKA: Flat
VÁZÁNÍ: Bez vázání
HMOTNOST: 1390g +/- 50g (170)

 

 

 

 

 

BRIDGE

Snížená hmotnost a lepší výkon - to vše je výsledkem technologie Bridge. Ultra tenký profil dřevěného jádra je zpevněn od špičky po patku můstkovými inserty, které zaručují torzní stabilitu a nesrovnatelně lepší přenos energie na hrany.

LAMINÁT

Vyztužení z laminátu - umístěné buď pod nebo nad dřevěným jádrem lyže - optimalizuje pružnost lyže a zvyšuje její torzní tuhost.

PROFIL MOUNTAIN ROCKER

Mírný rocker na špičce pro lepší nadnášení lyží, snadnější nástup do oblouku a manévrování s lyžemi v různých sněhových podmínkách. V kombinaci s mírným profilem camber usnadňuje zatáčení a je velmi stabilní na upravených sjezdovkách.

DŘEVĚNÉ JÁDRO TUBELITE

Tubelite využívá 2 extrémně lehké karbonové trubice, které jsou vloženy do laminovaného dřevěného jádra. Duté trubice mají průměr 5 mm, vedou pocelé délce lyže a sledují oblouk bočního vykrojení. Nižsí hmotnost lyže vyšší torzní stabilita a přenos sil směrem k hranám je efektivnější.

KARBONOVÉ TRUBIČKY

Lehké karbonové trubičky jsou vložené do lyže podél celé její délky a kopírují tvar bočního vykrojení. Zaručují torzní stabilitu, silný odraz a zároveň přispívají k redukci materiálu v jádru lyže. Díky tomu jsou lyže neuvěřitelně lehké, ovladatelné a stabilní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Touring/Freeride/Skialp lyže
Záruka: 2 roky

1_d9ebfd12d208834e749b0d2033fe62dc